Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Giennadij Kamielin: Będziemy walczyć o czołówkę ligi

Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski
Warmia Traveland Olsztyn pod okiem nowego trenera - Giennadija Kamielina rozpoczęła przygotowania do nowego sezonu. Szkoleniowiec liczy na miejsce w czołówce grupy A.

Do Warmii Traveland Olsztyn dołączyło czterech nowych zawodników - Piotr Deptuła, Radosław Dzieniszewski, Aleksander Kondracki i Daniel Żółtak. Dzięki temu w drużynie gra aż 11 szczypiornistów, którzy swoją karierę rozpoczynali w stolicy Warmii i Mazur.


Giennadij Kamielin chce jak najlepiej przygotować swoich podopiecznych. - Na razie na początku przygotowań trudno jest mówić coś więcej o formie. O niej powiemy po przygotowaniach w Rynie. Na pewno jestem jednak zadowolony z tego, jak zawodnicy podeszli do urlopów. Niektórzy zrzucili swoją wagę. Teraz pozostaje tylko praca - powiedział szkoleniowiec.

Olsztynianie poznali się z nowym trenerem jeszcze pod koniec ubiegłego sezonu. - Mieliśmy poważne rozmowy przed urlopami i jestem zadowolony z podejścia chłopaków. Sprawdzę ich kondycyjnie, jednak liczę, że będziemy walczyć o czołówkę ligi. Na pewno nasza grupa jest mocniejsza od grupy B - stwierdził Kamielin.

Warmia Traveland rozpoczęła treningi do nowego sezonu (fot. wama-sport.pl)Warmia Traveland rozpoczęła treningi do nowego sezonu (fot. wama-sport.pl)
Olsztynianie do końca lipca będą trenowali dwa razy dziennie. - Dojdzie bieganie po stadionie, siłownia, hala, treningi z piłkami lekarskimi i z normalnymi. Później jedziemy na zgrupowanie. Ten zespół jest mocniejszy niż przed rokiem, ale i rywale się wzmocnili - przyznał Giennadij Kamielin.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL