Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Nowy bramkarz dołączył do Nielby Wągrowiec

Hubert Gliński
Hubert Gliński
Kiedy wydawało się, że kadra pierwszego zespołu Nielby Wągrowiec na rozgrywki ligowe 2015/16 w pierwszej lidze jest już zamknięta, to włodarze klubu postanowili o pozyskaniu nowego zawodnika.

Jak udało nam się ustalić nowym graczem Nielby Wągrowiec został Waldemar Mielczarek. Jest to piłkarz ręczny występujący na pozycji bramkarza. O miejsce między słupkami bramki spadkowicza z PGNiG Superligi będzie rywalizował między innymi z Cezarym Marciniakiem i Mateuszem Napierałą.


O komentarz na temat nowego zawodnika w zespole z Wągrowca poprosiliśmy Bartosza Świerada, który w tym nadchodzącym sezonie będzie pełnił obowiązki pierwszego trenera siódemki Nielby. - Waldek z nami trenuje od dwóch tygodni. Jest związany z klubem kontraktem. Jeżeli pokaże nam swoją wartość na treningach nie widzę żadnych przeszkód, żeby dostał szansę gry. To ambitny i pracowity chłopak, więc powinien z tygodnia na tydzień prezentować się coraz lepiej.

Już 12 sierpnia żółto-czarni zainaugurują okres gier sparingowych - w Wągrowcu podejmować będą MKS Poznań. Początek tego meczu o godzinie 19:00.

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL