Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Damian Misiewicz dołączył do SPR-u Tarnów

Maciej Wojs
Maciej Wojs
24-letni skrzydłowy Damian Misiewicz będzie w nadchodzącym sezonie reprezentował barwy SPR-u Tarnów. To pierwszy nowy nabytek małopolskiego klubu w letniej przerwie w rozgrywkach.

Misiewicz w ostatnich latach był zawodnikiem Czuwaju Przemyśl, w barwach którego występował na parkietach PGNiG Superligi. 24-latek jest wychowankiem klubu z Mielca, w swej karierze bronił też barw ekipy z Radomia.


- Damian pojawił się w środę na naszym treningu i po rozmowach doszliśmy do porozumienia. To młody zawodnik, ale już ze sporym doświadczeniem i z pewnością będzie dla naszego zespołu cennym wzmocnieniem - mówi trener SPR-u Tarnów, Bartłomiej Jarosz.

Przed startem przygotowań do sezonu 2015/16 Misiewicz opuścił szeregi Czuwaju i w ostatnich dniach przebywał na testach w PGE Stali Mielec. Prawoskrzydłowy testowany był nawet w dwumeczu z Tatranem Preszów, lecz nie przekonał do siebie sztabu szkoleniowego Czeczeńców.

W minionym sezonie Misiewicz wystąpił w 26 meczach, zdobywając w nich 75 bramek. 24-latek występuje na prawym skrzydle, ale awaryjnie może również zagrać na prawym rozegraniu.

Damian Misiewicz nie zagra w PGE Stali Mielec

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL