Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Paweł Gąsiorek: Możemy być zadowoleni z wyników

Hubert Gliński
Hubert Gliński
Od poniedziałku szczypiorniści Nielby Wągrowiec wejdą w okres startowy do rozpoczęcia ligowego sezonu 2015/16. W pierwszej kolejce Wielkopolanie zagrają z Viretem CMC Zawiercie.

Skrzydłowy Nielby Wągrowiec, Paweł Gąsiorek w rozmowie z WP SportoweFakty - pokusił się o podsumowanie kończącego się okresu sparingowego, a także ujawnił najbliższe cele spadkowicza z PGNiG Superligi.

- Okres przygotowawczy jest to ciężki czas dla każdego sportowca, ponieważ po zakończeniu ligi jest czas roztrenowania. Moim zdaniem z nowym trenerem przepracowaliśmy bardzo solidnie i dużą ambicją - powiedział wychowanek klubu, dla którego będzie to drugi sezon w barwach Nielby.

Od lipca wągrowieccy piłkarze ręczni zdołali rozegrać dziesięć spotkań, w których łączny bilans wyszedł zdecydowanie na plus. - Jak pokazują wyniki gier kontrolnych możemy być zadowoleni. W najbliższym sezonie będziemy stawiać na ustabilizowanie pozycji klubu, a najważniejszym będzie utrzymanie klubu w pierwszej lidze - zakończył utalentowany szczypiornista.

Spotkanie w ramach pierwszej kolejki pierwszej ligi w Wągrowcu zostanie rozegrane już w sobotę o godzinie 18:00.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL