Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Alina Wojtas coraz bliżej powrotu na parkiet

Wojciech Święch
Wojciech Święch
Na początku kwietnia reprezentantka Polski, Alina Wojtas w trakcie spotkania w Lidze Mistrzyń nabawiła się poważnej kontuzji.

Szczypiornistka Larvik HK doznała urazu lewego kolana. Sztab medyczny skandynawskiego klubu nie pozostawił wówczas złudzeń. Od razu stwierdzono, że Polkę czeka wielomiesięczny rozbrat z piłką ręczną.

Jak twierdzi norweski dziennik Dagbladet, Alina Wojtas po kontuzji kolana powróci na parkiet w okolicach Bożego Narodzenia.

Piłkarka ręczna nie wystąpi zatem w reprezentacji Polski w dwóch pierwszych meczach eliminacji ME 2016 - z Finlandią oraz Słowacją.

Komentarze (2):

 • pietro78 Zgłoś
  W końcu jakaś informacja n/t zdrowia Aliny... Zawszę się dziwiłem, że taki poważny portal sportowy nie interesował się zmaganiem Aliny z poważną kontuzją i nie informował
  Czytaj całość
  kibiców, wszystkiego musiałem dowiadywać się z portali norweskich.No brawo lepiej późno niż wcale.Co do występu w MŚ w Danii to oczywiście szkoda, że Aliny zabraknie najprawdopodobniej ale lepiej aby wszystko było ok z kolanem a potem kto wie może zagramy w marcu w jednym z turniejów kwalifikacyjnym już ze zdrową Aliną.
  • Grieg Zgłoś
   Jeśli Ala wróci do gry pod koniec grudnia (a właściwie to już chyba w styczniu), to znaczy, że ominą ją także MŚ w Danii :-//.

   Komentarze (2)

   ×
   PRZEJDŹ NA WP.PL