Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Monika Maliczkiewicz chwalona we Francji

Wojciech Święch
Wojciech Święch
Monika Maliczkiewicz była wyróżniającą się postacią w KGHM Metraco Zagłębiu Lubin i PGNiG Superlidze Kobiet. Teraz ma ona szansę pokazać swoje umiejętności we Francji i jak na razie zbiera za swoje występu pochwały.

Monika Maliczkiewicz od nowego sezonu występuje w Handball Cercle Nimes. Polka pokazuje się z dobrej strony we francuskiej ekstraklasie.

W 4. kolejce ligowej jej klub podjął Nantes. Gospodynie odniosły zwycięstwo 29:25, a jedną z bohaterek ekipy Nimes była Maliczkiewicz. Bramkarka w czasie swojego pobytu na parkiecie na 25 rzutów rywalek obroniła 11 z nich (skuteczność 44 procent).

Świetny występ Maliczkiewicz został zauważony przez media we Francji, w tym portale femmesdesport.fr oraz objectifgard.com.

Komentarze (2):

 • Costaa23 Zgłoś
  Nie orientuje się jak teraz radzić sobie Monika ale faktem jest ze była jedną z lepszych bramkarek w Polsce. A dwa pozostałe fakty to takie ze niestety ale część powołań od Kima są
  Czytaj całość
  dziwne i trudne do wytłumaczenia. A drugi jest taki że Pan trener i spółka nie lubi dziewczyn z charakterem dla tego też zapewne nie ma w składzie miejsc dla Marty.
  • pietro78 Zgłoś
   Genialnie a MATOŁKI (Duńczyk i Tosiek) nie widzą Moniki w kadrze kosztem oczywiście Prudzienicy !!!Skandal

   Komentarze (2)

   ×
   PRZEJDŹ NA WP.PL