Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Paulina Muchocka: Rzuty Zagłębia nas zabiły

Małgorzata Boluk
Małgorzata Boluk
W 8. kolejce Start Elbląg doświadczył swojej pierwszej porażki w sezonie. Co w Lubinie poszło nie tak? - Przede wszystkim posypała się nasza defensywa - oceniła Paulina Muchocka.

W PGNiG Superlidze Kobiet nie ma już drużyn niepokonanych. W tym sezonie najdłużej opór stawiała drużyna prowadzona przez szkoleniowca Andrzeja Niewrzawę, ale w środę dobra passa została przerwana.

Co się stało w szeregach Startu po fantastycznym początku w meczu z Metraco Zagłębiem Lubin? - Zaczęłyśmy bardzo dobrze, jednak później nasza gra całkiem się posypała, a przede wszystkim defensywa. W tym momencie nie spełniłyśmy założeń taktycznych, które wyznaczyłyśmy sobie przed spotkaniem - skomentowała Paulina Muchocka.

Największe problemy elbląskiej obronie sprawiała druga linia Miedziowych, Joanna Obrusiewicz i Żana Marić. - Niestety zabiły nas rzuty dziewczyn z Zagłębia, ale pierwsza połowa nie skończyła się jeszcze tak tragicznie jak druga - dodała zawodniczka.

EKS nie ma zamiaru zwieszać głów. Start w następnej kolejce zagra u siebie z Energą AZS Koszalin. - Poniosłyśmy już pierwszą porażkę i na pewno wyciągniemy z niej wnioski. Ruszamy dalej i walczymy - zakończyła szczypiornistka.

Czy EKS Start Elbląg pokona w 10. kolejce Energę AZS Koszalin?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

  • Ronald Zgłoś
    Lubię czytać co do powiedzenia ma "Muszka". Jest rzeczowa, umiarkowanie emocjonalna z trzeźwą oceną rzeczywistości. Na boisku z meczu na mecz wyrasta na profesorkę handballu.

    Komentarze (1)

    PRZEJDŹ NA WP.PL