Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Śląsk Wrocław liże rany. Zawodnicy na urlopie

Kamil Kołsut
Kamil Kołsut
Piłkarze ręczni Śląska Wrocław dostali sześć dni wolnego. Podopieczni Piotra Przybeckiego regenerują siły po pierwszej części ligowych rozgrywek.

Wrocławianie w ciągu siedmiu tygodni rozegrali dziewięć spotkań. Dla zespołu, który ma w kadrze dziesięciu doświadczonych zawodników z pola to dawka mordercza zwłaszcza, że we wszystkich meczach zagrali tylko Michał Adamuszek, Djordje Golubović, Bartosz Witkowski oraz Igor Żabić.

Początek rundy z powodu urazu stracił Rafał Krupa, a dopiero po dwóch kolejkach do rozgrywek zgłoszony został Janja Vojvodić. Na domiar złego w październiku z urazami zmagali się Łukasz Białaszek oraz Jakub Łucak, a młodzi Jakub Kuczyński, Paweł Dudkowski i Orfeus Andreou byli tylko uzupełnieniem składu.

- Chłopaki muszą dostać trochę przerwy, bo widać, że jadą ostatnimi siłami - wyjaśniał kilka dni temu w rozmowie z WP SportoweFakty trener Przybecki. - To się może skończyć kolejnymi kontuzjami. Czasami aż mi jest ich szkoda, gdy w czterdziestej piątej minucie ledwo chodzą.

Zawodnicy Śląska do domu rozjechali się w miniony czwartek. Do zajęć wracają czwartego listopada. Tego dnia wrocławianie rozpoczną przygotowania do kolejnego ligowego starcia. Po przerwie na mecze drużyn narodowych podopieczni Przybeckiego zmierzą się na własnym parkiecie z Orlen Wisłą Płock.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL