Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Giennadij Kamielin: Chcemy po prostu być w czwórce I ligi

Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski
Warmia Traveland Olsztyn była bardzo bliska pokonania Wybrzeża Gdańsk w meczu Pucharu Polski. Giannadij Kamielin nie traktuje jednak porażki po karnych jako przerwania bardzo dobrej serii.

W środę Warmia Traveland powinna wygrać w Gdańsku. W końcu na osiem minut przed końcem prowadziła z Wybrzeżem różnicą pięciu bramek. - Wystarczyło trochę spokoju i lepszej pracy sędziów. Wówczas wszystko byłoby dobrze. Dla kibiców mecz był naprawdę bardzo fajny. Wybrzeże miało lepszego bramkarza, dobrze wykonało karne i musimy się pogodzić z porażką - powiedział Giennadij Kamielin, trener olsztynian.

Zawodnicy z województwa warmińsko-mazurskiego na razie bardzo dobrze spisują się w lidze. - Liga i puchary rządzą się innymi prawami. Nie patrzymy na wynik meczu w Gdańsku, bo Puchar Polski to nie był nasz cel. Przed nami mecze ligowe. Chcemy po prostu być w czwórce I ligi, nic więcej - dodał Kamielin.

Przed olsztynianami kolejne mecze ligowe. - Chciałbym by seria zwycięstw trwała, ale mecze wszystko weryfikują. Przekonamy się po następnych kolejkach jak będzie wyglądała nasza gra i czy będziemy wygrywali - zakończył szkoleniowiec.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL