Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Vive w starciu z KIF Kolding bez Denisa Bunticia

Sabina Szydłowska
Sabina Szydłowska
W niedzielny wieczór w pojedynku Ligi Mistrzów szczypiorniści Vive Tauronu podejmować będą zespół KIF Kolding. W składzie meczowym kielczan na starcie z Duńczykami zabrakło Denisa Bunticia.

Przed tygodniem mistrzowie kraju wywieźli z Danii wysokie ośmiobramkowe zwycięstwo, mimo iż cała pierwsza odsłona i kwadrans drugiej połowy nie wskazywały na ostateczny wysoki triumf kielczan w Skandynawii. Dopiero w końcowej części pojedynku podopieczni Talanta Dujszebajewa w pełni rozwinęli skrzydła i wypunktowali rywali. W niedzielę przed szczypiornistami Vive Tauronu drugie w ciągu kilku dni spotkanie, w którym skonfrontują swoje siły z duńskim zespołem.

Polskie ekipy, w tym mistrzowie Polski nie mają zbyt dobrych statystyk w potyczkach z drużyną KIF Kolding. Duński zespół grając dotychczas pięciokrotnie na polskich parkietach za każdym razem inkasował komplet punktów. Czy tym razem żółto-biało-niebiescy przerwą ową niekorzystną passę?

W szesnastoosobowym składzie na mecz 8. kolejki Ligi Mistrzów w Hali Legionów zabrakło Denisa Bunticia. W protokole meczowym znalazł się natomiast wychowanek klubu - Bartłomiej Bis.

Składy obu zespołów:
Vive Tauron: Szmal, Sego - Aginagalde, Bielecki, Bis, Chrapkowski, Cupić, Jachlewski, Jurecki, Kus, Lijewski, Reichmann, Strlek, Tkaczyk, Vujović, Zorman.
KIF Kolding: Hvidt, Asmunssen - Andersson, Augustinussen, Igropulo, Jorgensen, Karlsson, Kuhne, Laen, Landin Jacobsen, Spellerberg, Viudes

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL