WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Dramatyczna sytuacja Śląska Wrocław. Michał Adamuszek opuszcza klub!

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Rozbiór Śląska Wrocław trwa w najlepsze! Dolnośląską drużynę w związku z finansowymi problemami zdecydował się opuścić Michał Adamuszek. Prowadzona przez Piotra Przybeckiego ekipa znalazła się w dramatycznym położeniu.

- Mecz z Azotami był ostatnim występem Michała Adamuszka w barwach Śląska. 29-letni rozgrywający przechodzi do Górnika Zabrze - poinformował w środowy poranek rzecznik prasowy wrocławskiego klubu, Andrzej Gliniak. 

Dla dolnośląskiego klubu to niezwykle burzliwy okres. W minionym tygodniu zespół za porozumieniem stron opuściło trzech zawodników z Bałkanów - Janja Vojvodić, Igor Żabić i Djordje Golubović. Teraz przyszła kolej na Michała Adamuszka, który był w tym sezonie jednym z liderów Śląska.

29-letni rozgrywający wystąpił w tym sezonie w 12 meczach wrocławskiego zespołu, zdobywając w nich 47 bramek. We wtorkowym starciu z KS Azotami Puławy rzucił dwa gole.

Odejście Adamuszka to ogromny cios dla ekipy trenera Piotra Przybeckiego. To jednak nie koniec. Drużynę opuścić chcą kolejni zawodnicy. Po 13 meczach Śląsk z dorobkiem czterech punktów zajmuje przedostatnie miejsce w tabeli.

Komentarze (22):

    Pokaż więcej komentarzy (19)