Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Turcja nie wypaliła. Aleksandra Kobyłecka przenosi się do Norwegii

Maciej Wojs
Maciej Wojs
Zaledwie cztery miesiące trwała przygoda Aleksandry Kobyłeckiej z tureckim Zagnos Hentbol Spor Kulubu. 31-letnia Polka rozwiązała już kontrakt z ekipą z Trabzonu i pozostałą część sezonu 2015/16 spędzi w Norwegii.

- To klub, który dwa lata występuje w tureckiej ekstraklasie. Mają wysokie aspiracje. Tamtejsi działacze chcą walczyć o mistrza kraju. Przychodzi łącznie aż 7 zagranicznych zawodniczek. Stwierdziłam, że skuszę się na przygodę - mówiła w czerwcu po podpisaniu umowy z Zagnos Kobyłecka.

31-letnia rozgrywająca po czterech miesiącach zmieniła jednak pracodawcę. Pozostałą część sezonu 2015/16 spędzi w norweskim Storhamar IL, gdzie polecił ją były trener z Energi AZS Koszalin, Reidar Moistad.

Vi har gleden av å ønske Aleksandra Kobylecka velkommen til Storhamar Håndball Elite og ser frem imot å se henne spille...

Posted by Storhamar Håndball Elite on 30 listopada 2015
 

Storhamar to aktualny wicelider zaplecza najwyższej klasy rozgrywkowej w Norwegii. Ekipa z Hamar w ośmiu meczach zdobyła 15 punktów i do lidera, Flint, traci jedno oczko. Nowy zespół 31-letniej Polki ma jednak do rozegrania jedno zaległe spotkanie.

W przeszłości zawodniczkami Storhamar były Izabela Duda oraz Daria Bołtromiuk.

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL