Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Dorota Kowalska/WP Sportowe Fakty / Dorota Kowalska/WP Sportowe Fakty

Giennadij Kamielin: O awansie nie ma mowy

Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski
Warmia Traveland Olsztyn wciąż przewodzi w tabeli grupy A I ligi. Podopieczni Giennadija Kamielina w sobotę wygrali w Malborku. Jak jednak przyznaje trener, nikt nie myśli o awansie.

Warmia Traveland Olsztyn wygrała w Malborku jedenasty mecz z rzędu. - Polski Cukier Pomezania postawiła nam bardzo ciężki opór. Nie oddała nam dwóch punktów bez walki. Do 15. minuty drugiej połowy wszystko było możliwe. Był to fajny mecz dla kibiców - powiedział Giennadij Kamielin.

Olsztynianom bardzo zależało na sobotnim zwycięstwie. - Malborska drużyna jest bardzo fajna i wygra jeszcze dużo spotkań. Nasz zespół cały czas rwał do przodu i chciał wygrać mecz. Czasami się udawało, czasami nie. Jesteśmy liderami i bronimy tej pozycji - dodał szkoleniowiec.

Warmia Traveland przewodzi w ligowej tabeli. Sportowo ta drużyna pokazuje na każdym kroku, że może wywalczyć awans. Trener olszyńskiej ekipy tonuje jednak nastroje. - O awansie nie ma mowy. Mamy 13 kolejek w pierwszej rundzie i wszystko będzie się rozstrzygało w rundzie rewanżowej - ocenił.

Czy Warmia Traveland Olsztyn wywalczy awans do PGNiG Superligi?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL