Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Chrobry w Kwidzynie postawił kropkę nad "i". "To dla nas idealny prezent na święta"

Sabina Szydłowska
Sabina Szydłowska
Szczypiorniści Chrobrego w ostatniej serii spotkań PGNiG Superligi w 2015 roku podtrzymali świetną passę. Głogowianie wywożąc komplet punktów z Kwidzyna zrewanżowali się ekipie MMTS-u za porażkę z pierwszej rundy we własnej hali.

Po ostatnich niezwykle udanych występach zespół prowadzony Piotra Zembrzuskiego jechał na Dolne Powiśle w roli faworyta. Chrobry swoją wysoką formę potwierdził również na parkiecie w Kwidzynie. - Mieliśmy trudne momenty, szczególnie po przerwie, kiedy przeciwnik odszedł na dwie bramki. Jednak chłopacy się zmobilizowali, wyszliśmy na prowadzenie, którego nie oddaliśmy już do końca - zaznacza szkoleniowiec dolnośląskiej drużyny.

Głogowianie poza cennymi ligowymi punktami w sobotę wzięli również rewanż na ekipie MMTS-u za pechową, minimalną porażkę z pierwszej rundy w hali im. Ryszarda Matuszaka. - Bardzo się cieszymy, to cenne zwycięstwo, tym bardziej, że przegraliśmy u siebie. Chcielibyśmy podziękować naszym kibicom, którzy wybrali się za nami w tak długą drogę i zdominowali tutaj halę. Myślę, że my też po części również na wzór kibiców zdominowaliśmy Kwidzyn - podkreśla trener.

Szczypiorniści Chrobrego w niezwykle dobrych nastojach kończą 2015 rok. W ostatnich siedmiu kolejkach bowiem zdobyli 11 punktów, co pozwala im przed przerwą świąteczno-noworoczną uplasować się dokładnie w środku ligowego zestawienia. - Był to mecz walki. Udało nam się wywieźć punkty z ciężkiego terenu. Postawiliśmy kropkę nad "i" naszych ostatnich występów. Jesteśmy bardzo szczęśliwi. To dla nas idealny prezent na święta - zaznacza Kacper Pawłowski, który w ostatnich czterech spotkaniach, w wyniku urazu Bartosza Jureckiego spędzał sporo minut na parkiecie.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL