Najnowsze Wyniki/Kalendarz
PAP / PAP/Maciej Kulczyński

Niemcy z meczu na mecz coraz lepsi: "To bardzo satysfakcjonujące"

Artur Długosz
Artur Długosz
Trzecie zwycięstwo z rzędu podczas EHF Euro 2016 odnieśli Niemcy. W swoim ostatnim spotkaniu zawodnicy zza naszej zachodniej granicy rozbili Węgrów. - To był niesamowity mecz - mówili po meczu nasi zachodni sąsiedzi.

W spotkaniu z Węgrami Niemcy pokazali się z bardzo dobrej strony wygrywając 29:19. - Nie spodziewaliśmy się, że wygramy w taki sposób. To bardzo satysfakcjonujące odnieść takie zwycięstwo. Jesteśmy szczęśliwi z takiego zakończenia - mówił po spotkaniu Niclas Pieczkowski.

19 straconych bramek na tym poziomie rywalizacji to doskonały wynik. - Mieliśmy bardzo dobrą defensywę, spokojnie graliśmy w ofensywie. Nie popełniliśmy zbyt wielu błędów. Uważam, że to był klucz do zwycięstwa - zaznaczył reprezentant Niemiec. - Niesamowity mecz. Nasza defensywa była bardzo dobra. Dominowaliśmy przez całe spotkanie - dodał Erik Schmidt.

W swoim najbliższym meczu Niemcy rywalizować będą z Rosją. - To było trudne zadanie wygrać w taki sposób z Węgrami. Zawsze jest trudno. Taki też będzie następny mecz z Rosją - podsumował Pieczkowski.

Artur Długosz z Wrocławia

[b]Krzysztof Lijewski: Rywal niczym nas nie zaskoczył


[/b]

Czy Niemcy awansują do półfinału EHF Euro 2016?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL