WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Roksana Bibiela / Na zdjęciu: Sander Sagosen

Sander Sagosen nie dla Vive, Tobias Reichmann zostaje w Kielcach

Kamil Kołsut
Kamil Kołsut
Tobias Reichmann zostaje w Vive Tauronie Kielce. Z klubem prawdopodobnie rozstanie się za to Ivan Cupić. Na panewce spaliła próba pozyskania Sandera Sagosena.

Utalentowanym rozgrywającym mistrzowie Polski interesowali się od kilkunastu miesięcy. Przeprowadzką do naszego kraju nie była jednak zainteresowana jego dziewczyna, Stine Bredal Oftedal - reprezentantka Norwegii i zawodniczka Issy Paris. Sander Sagosen latem trafi prawdopodobnie do Paris Saint-Germain HB lub Rhein-Neckar Löwen.

Szeregi Vive Tauronu opuści raczej Ivan Cupić, który dostał atrakcyjną ofertę z Vardaru Skopje. - Szanujemy decyzje naszych zawodników - podkreśla w rozmowie z WP SportoweFakty prezes kieleckiego klubu, Bertus Servaas. W związku z odejściem Chorwata w klubie na pewno zostanie Tobias Reichmann. Na prawym skrzydle prawdopodobnie będzie go wspomagał Jakub Łucak, który jest obecnie wypożyczony do Śląska Wrocław.

Po zakończeniu sezonu drużynę opuści także Grzegorz Tkaczyk. Doświadczonego rozgrywającego w Kielcach zastąpi Dean Bombac. Kontrakt z MOL-Pickiem Szeged podpisał już Denis Buntić. - Czy pozyskamy kogoś w jego miejsce? Najpierw chcemy zobaczyć, jak rozwijają się Paweł Paczkowski i Branko Vujović - mówi Servaas.

Komentarze (25):

    Pokaż więcej komentarzy (22)
    PRZEJDŹ NA WP.PL