Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Najskuteczniejszy strzelec Nielby Wągrowiec wraca do treningów

Hubert Gliński
Hubert Gliński
Piłkarze ręczni Nielby Wągrowiec przygotowują się do kolejnego ligowego spotkania. Już w sobotę wągrowczanie wyjeżdżają do Piotrkowa Trybunalskiego na mecz z Piotrkowianinem.

W zajęciach treningowych uczestniczy już najskuteczniejszy strzelec wągrowieckiego zespołu - Dariusz Widziński. Rozgrywający z powodu problemów zdrowotnych nie znalazł się w kadrze Nielby na spotkanie z Ostrovią Ostrów Wielkopolski.

- Darka Widzińskiego dopadł jakiś wirus i praktycznie nie mógł normalnie funkcjonować - musiał zostać w domu z gorączką i zatruciem. W tej chwili jest już zdrowy i normalnie trenuje, wiec na sobotę powinien być gotowy - wyjaśnia Bartosz Świerad, trener zespołu.

Z drużyną do Piotrkowa Trybunalskiego nie pojedzie Waldemar Mielczarek. Bramkarz wągrowieckiego MKS-u doznał urazu podczas konfrontacji z Ostrovią.

- Waldek ma uraz kolana, ale wszystkie kości są całe, wiec to dobra wiadomość -prawdopodobnie to naciągnięcia związane z podkręceniem kolana. Na razie musi pauzować ze względu na ból, który jeszcze się utrzymuje - zakończył rozgrywający.

Kontuzjowanego golkipera może zastąpić Tobiasz Matyjak, który ostatnio wraz z drużyną juniorów Nielby Wągrowiec występował na turnieju w Kwidzynie. Najprawdopodobniej powróci również rozgrywający Łukasz Hoffmann.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL