WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Krzysztof Kotwicki nie jest już dyrektorem sportowym Spójni Gdynia

Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski
Krzysztof Kotwicki zrezygnował z funkcji dyrektora sportowego w Spójni Gdynia, którą pełnił od początku sezonu. Klub nie planuje zatrudnienia nowej osoby na to stanowisko.

Krzysztof Kotwicki w przeszłości współpracował z MKS-em Gdańsk, AKS-em Gdynia, Sokołem Kościerzyna i Spójnią Gdańsk. Od maja 2011 roku był pierwszym szkoleniowcem MMTS-u Kwidzyn, z którym zdobył brązowy medal mistrzostw Polski. Pełnił też w swojej karierze trenerskiej funkcję asystenta Jerzego Cieplińskiego w kadrze narodowej seniorek.

Ze Spójnią Gdynia związał się przed obecnym sezonem. Był dyrektorem sportowym, pomagał też Marcinowi Markuszewskiemu w prowadzeniu zespołu, który obecnie zajmuje czwarte miejsce w tabeli grupy A I ligi mężczyzn. - Krzysztof Kotwicki złożył w poniedziałek rezygnację. Nie znam dokładnych powodów jego decyzji, ale rozstajemy się w zgodzie - powiedział Lech Ramczykowski, prezes Spójni w rozmowie z WP SportoweFakty.

Do końca sezonu klub nie planuje zatrudnienia osoby, która zastąpiłaby Krzysztofa Kotwickiego. - Taka jest nasza decyzja. Zostało jeszcze siedem kolejek. Będziemy się spokojnie zastanawiali co zrobić dalej, nie ma potrzeby podejmowania pochopnych decyzji - dodał Ramczykowski.

Komentarze (1):

    PRZEJDŹ NA WP.PL