Najnowsze Wyniki/Kalendarz

I liga grupa B: Wyjazdy faworytów

Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski
Czołówkę tabeli grupy A I ligi mężczyzn czekają mecze wyjazdowe. Lider z Piotrkowa Trybunalskiego pojedzie w ramach 20. kolejki do Ostrowca Świętokrzyskiego, a ostrowian czeka podróż do Bochni.

W grupie A liderzy mają cztery punkty przewagi nad drugim zespołem, jednak rozegrali mecz więcej. Piotrkowianin w niedzielę pojedzie do Ostrowca Świętokrzyskiego. KSZO Odlewnia plasuje się na jedenastej pozycji i każdy inny wynik niż pewne zwycięstwo lidera byłby sensacją.

Jeszcze łatwiejsze zadanie czeka Ostrovię. Klub z Wielkopolski zmierzy się z MOSiR-em Bochnia. Beniaminek z Małopolski jak na razie wygrał tylko raz. Z inną drużyną plasującą się na miejscu spadkowym - Viretem CMC Zawiercie zagra na wyjeździe czwarty w tabeli LKPR Moto-Jelcz Oława.

Niezwykle ciekawie zapowiadają się starcia w Wągrowcu i w Końskich. Wracająca do gry Nielba podejmie mający tyle samo oczek SPR Tarnów. Obie drużyny mają bardzo dużą stratę do pierwszej piątki, jednak każda wygrana pozwoli im na odetchnięcie. Między sobą zagrają też mające punkt mniej KSSPR Końskie i SRS Czuwaj Przemyśl.

Emocji nie powinno zabraknąć w Grodkowie. Tam UKS Olimp walczący o wyjście ze strefy zagrożonej grą w barażach podejmie Siódemkę Miedź. Legniczanie chcąc utrzymać dystans do rywali nie mogą sobie pozwolić na wpadkę. Starcie w Chrzanowie pomiędzy miejscowym MTS-em, a Olimpią MEDEX Piekary Śląskie odbędzie się w innym terminie ze względu na występ gości w finale mistrzostw Polski juniorów.

20. kolejka
Nielba Wągrowiec - SPR Tarnów - 19.03 godz. 17:00
KSSPR Końskie - SRS Czuwaj Przemyśl - 19.03 godz. 17:00
UKS Olimp Grodków - Siódemka Miedź Legnica - 19.03 godz. 18:00
MOSiR Bochnia - Ostrovia Ostrów Wlkp. - 19.03 godz. 18:00
Viret CMC Zawiercie - LKPR Moto-Jelcz Oława - 20.03 godz. 12:30
KSZO Odlewnia Ostrowiec Św. - Piotrkowianin Piotrków Trybunalski - 20.03 godz. 16:00
MTS Chrzanów - Olimpia MEDEX Piekary Śląskie - 13.04 godz. 18:30

TabelaTerminarz

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL