Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Jovana Milojević: Udało nam się zrewanżować

Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski
Metraco Zagłębie Lubin jest na dobrej drodze do awansu do Final Four PGNiG Pucharu Polski. Jovana Milojević wierzy w to, że jej drużyna przejdzie w najbliższym czasie przez dwa niezwykle ważne szczeble.

Lubinianki po raz drugi w tym sezonie mocno męczyły się w starciu z zawodniczkami AZS-u Łączpol AWFiS Gdańsk. - Od początku mecz był bardzo wyrównany. Mogę być więc zadowolona, że do końca trzymałyśmy wynik i walczyłyśmy. Dzięki temu zwyciężyłyśmy - powiedziała Jovana Milojević.

Spotkanie w ramach PGNiG Superligi zakończyło się niedawno zwycięstwem zespołu znad morza. Tym bardziej chęć rewanżu u zawodniczek Metraco Zagłębia była bardzo mocna. - Rzeczywiście, przegrałyśmy w Gdańsku jedną bramką i było nam wówczas bardzo ciężko. Teraz udało nam się zrewanżować - dodała.

Czy PGNiG Puchar Polski jest dla lubinianek równie ważny, jak liga? - Na pewno tak. Chcemy walczyć dalej i grać w Final Four - stwierdziła Serbka. - Jesteśmy blisko awansu i wierzę, że to się uda - przyznała.

Niedługo zespół z województwa dolnośląskiego po raz kolejny pojedzie do Trójmiasta. Tym razem będzie rywalizować z Vistalem Gdynia o awans do pierwszej czwórki PGNiG Superligi. - Na pewno czeka nas ciężki mecz. Musimy jednak walczyć o jak najlepszą pozycję w lidze i wierzę, że będzie dobrze - zakończyła Milojević.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL