Najnowsze Wyniki/Kalendarz

PZP: Drużyna Karoliny Zalewskiej nie wystąpi w finale

Tomasz Rosiński
Tomasz Rosiński
W spotkaniu rewanżowym 1/2 finału Puchar Zdobywców Pucharów kobiet, francuski Issy Paris z Karoliną Zalewską w składzie zdecydowanie uległ zespołowi Team Tvis Holstebro i nie zagra w finale.

Ekipa z Paryża w pierwszym starciu obydwu drużyn wypracowała sobie czterobramkową przewagę, którą chciała obronić w rewanżu, co jej się jednak nie udało. 

Issy już w I odsłonie została odarta ze złudzeń, gdyż szczypiornistki z Danii odrobiły straty ze sporą nawiązką (14:5). Paryżanki po zmianie stron wciąż prezentowały się bardzo słabo i ostatecznie poległy różnicą aż siedemnastu trafień (29:12). 

Zalewska zdobyła z tej konfrontacji tylko jednego gola, natomiast najwięcej bramek dla przeciwnika - siedem - wywalczyła Nathalie Hagman.

Finałowym rywalem Team Tvis będzie rosyjska HC Łada Togliatti, która dwukrotnie ograła słoweński RK Krim Mercator Ljubljana.

Puchar Zdobywców Pucharów kobiet, 1/2 finału - rewanż:

Team Tvis Holstebro -  Issy Paris 29:12 (14:5)
Najwięcej bramek: dla Team Tvis Holstebro - Nathalie Hagman 7, Linn Blohm i Annette Jensen - po 4; dla Issy Paris - Coralie Lassource 3, [...], Karolina Zalewska 1.

W pierwszym meczu: 24-20 dla Issy Paris.
W dwumeczu: 49-36 dla Team Tvis Holstebro.
Awans: Team Tvis Holstebro.

Zobacz wideo: Karol Bielecki: Mamy apetyty na wygranie turnieju olimpijskiego

Źródło: TVP S.A.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL