Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Filip Łazarow w akcjiWP SportoweFakty / Sławomir Bromboszcz / Filip Łazarow w akcji

Kolejny gracz opuszcza Vardar. Co z Karaciciem i Marseniciem?

Maciej Wojs
Maciej Wojs
Filip Łazarow opuszcza Vardar Skopje po pięciu latach. Doświadczony macedoński rozgrywający szuka nowego klubu. Bliscy odejścia z ekipy mistrza Macedonii są również Ivan Karacić oraz Mijajlo Marsenić.

Sytuacja kadrowa Vardaru nie zaczyna wyglądać zbyt dobrze. Do tej pory macedoński klub zdobywał rozgłos spektakularnymi transferami, ale teraz może to ulec zmianie. Z drużyny Raula Gonzaleza odeszło już pięciu graczy, a wkrótce dołączyć może do nich dwóch kolejnych.

W minionych tygodniach z ekipą ze Skopje rozstali się obrotowy Alem Toskić, skrzydłowi Dejan Manaskow i Matjaz Brumen oraz rozgrywający Sergiej Gorbok. W środę z klubem pożegnał się natomiast kapitan, Filip Łazarow.

31-letni Macedończyk występował w Vardarze od 2011 roku. Zdobył trzy mistrzostwa kraju, trzy razy zagrał też w ćwierćfinale Ligi Mistrzów. Macedońska media spekulują, że Łazarow może teraz wylądować w Metalurgu Skopje, dla którego grał już dwukrotnie (w latach 2003-2006 i 2007-2011).

ZOBACZ WIDEO Andrzej Juskowiak: Niemcy mają problemy w linii obrony (źrodło: TVP)

Bliscy odejścia z ekipy mistrza Macedonii są ponadto chorwacki rozgrywający Igor Karacić oraz serbski obrotowy Mijajlo Marsenić. Pierwszy z nich już kilka tygodni temu łączony był z MVM Veszprém, drugi natomiast narzeka na zbyt mało szans gry.

Przed startem sezonu 2016/17 do Vardaru dołączy trzech graczy - rozgrywający Joan Canellas, skrzydłowy Ivan Cupić i obrotowy Rogerio Moraes Ferreira. Za rok ze Skopje do Vive Tauronu Kielce przeniesie się natomiast Alex Dujszebajew.

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL