Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Vive - PSG. Marin Sego jednak w składzie Vive na półfinał Ligi Mistrzów

Maciej Wojs
Maciej Wojs
Zmagający się z urazem kolana Marin Sego znalazł się w meczowym składzie Vive Tauronu Kielce na półfinałowe spotkanie Ligi Mistrzów z Paris Saint-Germain HB. Tałant Dujszebajew zdecydował się wpisać do protokołu aż trzech bramkarzy.

Oprócz Sego w kadrze kieleckiej drużyny znaleźli się Sławomir Szmal oraz młody Krzysztof Markowski, który ma być zastępcą Chorwata w przypadku pogorszenia jego stanu zdrowia.

Sego przed tygodniem w finałowym meczu PGNiG Pucharu Polski z Orlen Wisłą Płock nabawił się kontuzji kolana. Początkowe diagnozy wskazywały na uraz więzadeł krzyżowych, ale dokładne badania wykluczyły taką możliwość. Chorwat pojechał z drużyną do Kolonii i w czwartek oraz piątek uczestniczył w zajęciach z drużyną.

Vive Tauron do starcia z PSG przystąpi w 16-osobowym składzie. Nie zagrają kontuzjowani Mariusz Jurkiewicz i Denis Buntić, którzy są jednak z zespołem w Niemczech.

ZOBACZ WIDEO Zygfryd Kuchta: oczekujemy medalu piłkarzy ręcznych w Rio (źródło TVP)

Trener PSG, Zvonimir Serdarusić, będzie dysponował w sobotę praktycznie najsilniejszym składem swojej drużyny. Jedynym nieobecnym w kadrze mistrzów Francji jest Xavier Barachet, który leczy kontuzjowane kolano.

Początek meczu Vive z PSG o 15:15. Spotkanie poprowadzą sędziowie z Niemiec, Lars Geipel i Marcus Helbig.

Final4 Ligi Mistrzów, półfinał:

Vive Tauron Kielce - Paris Saint-Germain HB / 28.05.2016, godz. 15:15

Vive Tauron: Szmal, Markowski, Sego - Jurecki, Tkaczyk, Reichmann, Chrapkowski, Kus, Aguinagalde, Bielecki, Jachlewski, Strlek, Lijewski, Paczkowski, Zorman, Cupić.

PSG: Annonay, Omeyer - Melić, Mollgaard, Accambray, Vori, Kounkoud, Gunnarsson, Abalo, L. Karabatić, Hansen, Narcisse, Onufrijenko, Honrubia, N. Karabatić, M'tima.

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL