Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Kamil Sulej

Kolejne zmiany w Pogoni Siedlce. Michał Bajdur na pokładzie biało-niebieskich

Jakub Artych
Jakub Artych
Włodarze z Siedlec nie próżnują na rynku transferowym. W barwach Pogoni w nowym sezonie zobaczymy między innymi Michała Bajdura.

Ostatnio informowaliśmy, iż z klubem pożegnał się Bartosz Osoliński, który nie spełnił pokładanych w nim nadziei. Oprócz byłego pomocnika Dolcanu Ząbki, z Siedlcami żegna się również Krzysztof Bodziony. Ofensywny gracz do Pogoni trafił latem z GKS Katowice. Przez rok zdołał wystąpić w 20 meczach I ligi i strzelić jednego gola. Ponadto rozegrał dwa spotkania w Pucharze Polski.

W barwach Pogoni nie zobaczymy również Mariusza Rybickiego, który po dobrym sezonie na brak ofert nie mógł z pewnością narzekać. Ostatecznie skrzydłowy zdecydował się podpisać dwuletni kontrakt z Koroną Kielce.

Drużyna z Siedlec dokonuje również ciekawych transferów. Obok Tomasza Lewandowskiego, nowym zawodnikiem biało-niebieskich został Michał Bajdur, który w czwartek parafował kontrakt z Pogonią. 22-latek jest wychowankiem Warty Mstów, a w wieku juniora przeszedł do akademii Legii Warszawa i tam uczył się piłkarskiego rzemiosła.

ZOBACZ WIDEO Majdan: właśnie dlatego Nawałka wybrał Szczęsnego, a nie Fabiańskiego (źródło TVP)

W ostatnim sezonie w barwach Dolcanu Ząbki i Zagłębia Sosnowiec zagrał w 21 meczach I ligi, w których zdobył trzy bramki. Co ciekawe, aż dwie z nich Bajdur zaaplikował Pogoni Siedlce.

Wcześniej kontrakt z drużyną trenera Dariusza Banasika przedłużył Marcin Paczkowski, Daniel Chyła, Mateusz Żytko czy Rafał Misztal.

Czy Michał Bajdur będzie wzmocnieniem Pogoni?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL