Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Wisła TV

Były zawodnik Orlen Wisły dyrektorem sportowym Telekomu Veszprém

Maciej Wojs
Maciej Wojs
Były rozgrywający Orlen Wisły Płock, Nikola Eklemović, został dyrektorem sportowym finalisty dwóch ostatnich edycji Ligi Mistrzów, Telekomu Veszprém. 38-latek będzie m.in. nadzorował pracę zawodników pierwszej drużyny.

Eklemović objął posadę dyrektora sportowego w czwartek, 16 czerwca. W Veszprém będzie zaangażowany w pracę ze wszystkimi grupami wiekowymi klubu - od juniorów, po pierwszą drużynę występującą w Lidze Mistrzów i Gazprom Lidze SEHA.

To jednocześnie powrót Eklemovicia do Veszprém, którego zawodnikiem był w latach 2004-2011. To właśnie z tego klubu w lipcu 2011 roku przeniósł się do Orlen Wisły Płock, dla której grał przez trzy sezony.

Po odejściu z Płocka przez rok był graczem HCM Minaura Baia Mare, z którym sięgnął po mistrzostwo Rumunii. Karierę sportową Eklemović zakończył w lipcu 2015 roku. Od tego czasu pracował jako menedżer.

Jednocześnie węgierski klub poinformował, że zarząd nie przyjął rezygnacji prezesa Gabora Kalomisty, który podał się do dymisji po przegranym finale Ligi Mistrzów z Vive Tauronem Kielce.

ZOBACZ WIDEO Euro 2016. Oto najwięksi wygrani w polskim zespole? (źródło TVP)

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL