Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Obrotowego Tomasza Łukasika czeka być może operacja

Wojciech Święch
Wojciech Święch
W sobotę w Grecji w ramach 18. kolejki ekstraklasy piłki ręcznej mężczyzn dojdzie do pojedynku pomiędzy klubami, w których kadrach znajdują się polscy szczypiorniści. Minotauros Patras podejmie wciąż aktualnego mistrza kraju, ASE Doukas.

W szeregach gospodarzy pojawi się zapewne rozgrywający Aleksander Kokoszka. Natomiast z ASE Doukas związany jest Tomasz Łukasik, lecz w sobotę nie wybiegnie on na parkiet.

W miniony weekend jego klub zmierzył się u siebie z AEK Ateny (26:26). Były kołowy AZS AWF Warszawa w 21. minucie spotkania zderzył się z rywalem ze stolicy. Jednak kontynuował potem grę, co mogło wskazywać na to, że nie doznał poważnego urazu. Kilka godzin po meczu Polak został poddany testom przez sztab medyczny ASE Doukas.

Lekarz stwierdził wówczas kontuzję lewego ramienia, która wyklucza Łukasika z gry przynajmniej na dwa tygodnie. Stan Polaka wzbudza zaniepokojenie. W związku z tym nasz rodak ma przejść badanie rezonansem magnetycznym. Istnieje obawa, że Łukasik będzie musiał poddać się zabiegowi chirurgicznemu.

Komentarze (4):

Wszystkie komentarze (4)

Komentarze (4)

PRZEJDŹ NA WP.PL