Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Kuba Hajduk

Pogoń Szczecin z ławki trenerskiej poprowadzą Michal Bruna i Wojciech Zydroń

Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski
Działacze Pogoni Szczecin za pośrednictwem swojej strony internetowej poinformowali, że klub w nowym sezonie poprowadzą Czech Michal Bruna i powracający do Grodu Gryfa Wojciech Zydroń. Obaj będą grającymi trenerami.

O nieprzedłużeniu umowy z trenerem Antonim Pareckim informowaliśmy już jakiś czas temu. Działacze Pogoni Szczecin nie próżnowali. Jego miejsce w nowych rozgrywkach zajmie duet: Michal Bruna - Wojciech Zydroń. Obaj są dobrze znani w szczecińskim środowisku handballu. Drugi z nich zajmował się już szkoleniem młodzieży, teraz poprowadzi pierwszy zespół.

Co ciekawe, obaj nie zawieszą butów na kołku, będą pomagać zespołowi także na parkiecie. Dodatkowo dla Zydronia będzie to jednocześnie powrót do klubu po rocznym pobycie w 3. Bundeslidze w zespole HSV Insel Usedom.

Pogoń Szczecin potwierdziła jednocześnie transfery: Bartosza Konitza, Pawła Matkowskiego, Arkadiusza Bosego, Tomasza Garbacewicza. Zespół zasilą także juniorzy ze szczecińskich klubów: Adam Wąsowski i Krzysztof Karnacewicz.

Rozgrywki PGNiG Superligi mężczyzn w sezonie 2016/2017 rozpoczną się w połowie września.

ZOBACZ WIDEO Gaviria w Katowicach przejął żółtą koszulkę lidera (źródło: TVP)

Komentarze (3):

Komentarze (3)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL