Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Vive Tauron Kielce zrezygnowało z Jakuba Łucaka! Kontrakt rozwiązany

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Vive Tauron Kielce zdecydowało się rozwiązać kontakt z Jakubem Łucakiem. - Chciałem nadal być ich zawodnikiem - komentuje skrzydłowy reprezentacji Polski.

Czteroletnia umowa z zespołem mistrzów Polski, podpisana w 2015 roku, nie zostanie wypełniona. Jakub Łucak nie jest już zawodnikiem Vive Tauronu Kielce. - Kontrakt został rozwiązany przez kielczan. Nie chciałem, żeby tak się stało. Wolałem nadal być ich zawodnikiem, ale nie było mi to dane - przyznaje Łucak.

Po podpisaniu kontraktu prawoskrzydłowy trafił na wypożyczenie do Śląska Wrocław, gdzie miał odbudować swoją formę po kontuzji kolana, by w nowym sezonie wystąpić już w barwach kielczan. Vive sięgnęło jednak po Darko Djukicia i dla Łucaka zabrakło miejsca w składzie. 

Początkowo mówiło się o kolejnym wypożyczeniu. Reprezentant Polski do Legionowa trafił już jednak jako wolny zawodnik. Z KPR-em powalczy o poprawienie rewelacyjnego szóstego miejsca z ubiegłego sezonu. - Drużyna całkiem dobrze sobie radziła, nawet bardzo dobrze. Stworzył się fajny zespół. Wiem, że w Legionowie mogę pokazać więcej niż w Śląsku i jestem w stanie jeszcze się rozwinąć - stwierdza skrzydłowy.

ZOBACZ WIDEO Sebastian Świderski: Antiga wie co robi (źródło TVP)

Komentarze (35):

 • Arkady 241 Zgłoś
  Plony już są, niedługo będzie ich zbiór czy Ci się to podoba czy nie.Petrochemia - odczep się już od tej nazwy. Klub z Kielc z tego co wiadomo istnieje o wiele dłużej niż te 16 lat
  Czytaj całość
  a jedyny argument jaki możesz wystosować to nazwa. Daruj sobie to. A co do meczy to jakoś wiemy kiedy graliśmy słabo i było np. wymęczone zwycięstwo i to mówimy. Ale jak mówił śp. Kazimierz Górski: W grze chodzi o to, by strzelić o jedną bramkę więcej niż przeciwnik.
  • piła ręczna Zgłoś
   To teraz jasne dlaczego nie dostawał powołań do kadry .Uczciwa polityka klubu.Brawo wy!!!
   • Arkady 241 Zgłoś
    Właśnie. Vive nie kierując się nadmiernymi sentymentami powoduje że są profesjonalni. Tak samo w futbolu, Ivica Vrdoljak, gracz Legii Warszawa. miał jeden z wyższych kontraktów w
    Czytaj całość
    klubie (o ile nie najwyższy) i Legia zdecydowała się go pozbyć (pomijając kontuzję) właśnie z powodu tego że przez jego pensję nie będą sobie mogli pozwolić na walkę z najlepszymi bo za jego wynagrodzenie mogli utrzymać 2-3 piłkarzy gotowych i głodnych gry. Jeśli Kielce byłyby nadmiernie sentymentalne to nie byłyby w miejscu w którym są czyli światowej czołówce.Do trolli. Sam Bertus powiedział że Kielce to przede wszystkim klub Polski i nie może być tak że nie będzie w kadrze żadnych Polaków. Szkółka się rozwija i niedługo zacznie wydawać swe plony.
    Wszystkie komentarze (35)

    Komentarze (35)

    ×
     Wszystkie komentarze (35)
     PRZEJDŹ NA WP.PL