Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Kolejny transfer beniaminka. Były gracz MKS-u Poznań w Stali

Marcin Malinowski
Marcin Malinowski
Krótko po oficjalnym ogłoszeniu nazwiska nowego trenera, czyli Dariusza Molskiego, beniaminek I ligi ogłosił pozyskanie gracza do zespołu. W przyszłym sezonie w Stali Gorzów zagra Miłosz Bekisz.

Miłosz Bekisz pochodzi ze Świebodzina, a ostatnio grał w MKS-ie Poznań. Teraz zagra w ekipie beniaminka. - Mieszkałem w Świebodzinie, a to bardzo blisko Gorzowa. Zdecydowałem się na tę ofertę, ponieważ była to najbardziej konkretna i perspektywiczna oferta, jaką dostałem na ten sezon - przyznał zawodnik na łamach oficjalnej strony Stali Gorzów.

Młodzieżowy reprezentant Polski liczy, że gra w żółto-niebieskich barwach przyniesie dla niego rozwój, ale też korzyści dla samego klubu. - Myślę, że w moim wieku rozwój jest głównym celem i mam nadzieję, że to się uda, a to mam nadzieję, zaowocuje występami w Superlidze. Atmosfera w drużynie na tę chwilę jest bardzo fajna i nikt się nie wywyższa, nie patrzy na mój wiek, mimo że jestem jednym z najmłodszych zawodników. Mam nadzieję, że tak zostanie - powiedział nowy, 19-letni lewoskrzydłowy Stali.

Wcześniej informowaliśmy już o przejściu do gorzowskiego zespołu Oskara Serpiny i Cezarego Marciniaka.

ZOBACZ WIDEO Niespodzianki brak. 73. Tour de Pologne dla Tima Wellensa (źródło TVP)

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL