Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty

Poważna kontuzja Kamila Netza

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Jeden z rozgrywających Mebli Wójcik Elbląg, Kamil Netz, doznał poważnej kontuzji kolana i prawdopodobnie będzie pauzował do końca sezonu Superligi.

- Kamil 12 sierpnia doznał urazu w sparingu z MMTS-em Kwidzyn. Wykonano badanie rezonansem magnetycznym i następnie zawodnik trafił do jednej z klinik rehabilitacyjnych. Tam stwierdzono uraz więzadeł krzyżowych przednich - informuje Łukasz Kuliński, kierownik Mebli Wójcik Elbląg.

Byłego reprezentanta Polski w kategorii juniorów czeka operacja i prawdopodobnie nie wspomoże elblążan w walce w PGNiG Superlidze. - W ramach przygotowań do zabiegu zawodnik przechodzi na razie rehabilitację. Po sześciu tygodniach zostanie podjęta decyzja o terminie operacji, która jest nieunikniona. Wątpliwe, że zobaczymy go w tym sezonie na parkiecie - kontynuuje przedstawiciel klubu.

Kamil Netz w poprzednim sezonie wystąpił w 18 spotkaniach swojego zespołu i 31 razy trafił do siatki. Razem z kolegami świętował awans do PGNiG Superligi. Wobec kontuzji jednego z rozgrywających elblążanie przeprowadzą najprawdopodobniej transfer nowego gracza do drugiej linii.

ZOBACZ WIDEO Dziewczyny na medal wróciły do kraju (źródło TVP)

Komentarze (1):

Komentarze (1)

PRZEJDŹ NA WP.PL