Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Artur Siódmiak zorganizował camp w Gdańsku

Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski
W czwartek 15 września 2016 w Hali Widowiskowo- Sportowej AWFiS w Gdańsku odbyła się kolejna edycja Artur Siódmiak CAMP. Tradycyjnie na parkiecie mnóstwo dzieci trenowało pod okiem gwiazd sportu.

Od kilku lat Artur Siódmiak organizuje campy - cykliczne wydarzenia, podczas których najmłodsi mają okazję na treningi pod okiem swoich idoli. Tym razem kolejna impreza w Gdańsku odbyła się w ramach Europejskiego Tygodnia Sportu. Uczestnicy brali udział w kilku różnych panelach.

Tradycyjnie na początek był czas na aktywności multisportowe. Następnie odbył się trening z organizatorem imprezy - Arturem Siódmiakiem, który pokazywał różne techniki piłki ręcznej. Wielokrotny reprezentant Polski zachęcał do przełamywania swoich słabości, ciężkiej pracy oraz systematycznego wyznaczania nowych celów nie tylko w obszarze sportowym, ale także w życiu codziennym.

Do treningu dzieci otrzymały pamiątkową koszulkę z autografem Siódmiaka. Kolejną atrakcją była wizyta gwiazd sportu. Tym razem w wydarzeniu wzięli udział siatkarze Lotos Trefl Gdańsk Bartosz Gawryszewski i Michał Masny, piłkarki ręczne AZS Łączpol AWFiS Gdańsk oraz Marcin Lijewski, Dariusz Michalczewski i Sebastian Mila.

- Chcę, aby moje campy były nie tylko fajnym widowiskiem, ale początkiem przygody ze sportem. Stąd w pierwszej części dajemy możliwość wyboru pomiędzy ręczną, a innymi sportami. Jeśli najmłodsi znajdą w naszej ofercie coś dla siebie to ja czuję się wygranym - skomentował Siódmiak.

ZOBACZ WIDEO: Mariusz Fyrstenberg: Pekao Szczecin Open dorównuje turniejom wyższej rangi

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL