Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Zmiany w sztabie szkoleniowym Piotrkowianina

Michał Ostafijczuk
Michał Ostafijczuk
Rafał Przybylski nie jest już trenerem piłkarzy ręcznych Piotrkowianina. Taką decyzją podjął w poniedziałek zarząd klubu z Piotrkowa. Drużynę tymczasowo prowadzić będzie Dymytro Zinczuk.

Zarząd piotrkowskiego klubu wydał w tej sprawie oświadczenie. Oto jego treść:

Zarząd Piotrkowianina informuje, że z dniem 26 września 2016 roku następują zmiany w sztabie szkoleniowym występującego w PGNiG Superlidze zespołu seniorów.
Pracę z drużyną zakończyli dotychczasowy pierwszy trener Rafał Przybylski oraz trener przygotowania fizycznego Kamil Migdał. Treningi w najbliższych dniach prowadził będzie dotychczasowy drugi szkoleniowiec Dymytro Zinczuk.

Zarząd Piotrkowianina chciałby serdecznie podziękować Rafałowi Przybylskiemu za to co zrobił dla klubu. Prowadzony przez niego zespół w sezonie 2015/2016 wywalczył sportowy awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Trener Przybylski, któremu życzymy dalszych sukcesów w pracy szkoleniowej, zawsze będzie w Piotrkowie mile widziany.

ZOBACZ WIDEO: Iwan o Legii: klub jest w trudnym momencie, ale te problemy lada moment się zakończą

Komentarze (2):

 • Johson Zgłoś
  No i ciekawe kogo chcą zatrudnić? Przybylski nie był tragiczny... To że przegrali z Vive i Puławami to bez znaczenia, było to i tak wkalkulowane. Na razie zawalił według mnie pierwszy
  Czytaj całość
  mecz tym ze zawodnicy przegrali mecz przez tremę. Ostatni mecz bez połowy pierwszego składu i tak nie był beznadziejny patrząc kto musiał grać, a kto siedział. Swoja drogą Surosz to już przyspawany do tego krzesełka za ławką?
  • emeryt45 Zgłoś
   Ledwo skończyłem pisać na temat wybitnych i wyczerpujących osiągnięć treningowych podczas przygotowań do sezonu Piotrkowianina ( w innym miejscu)a tu prawie jednoczesny efekt dymisji
   Czytaj całość
   tak jak bym się z kimś umówił a tak na pewno nie było.

   Komentarze (2)

   ×
   PRZEJDŹ NA WP.PL