Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Anna Dembińska

Problem Mebli Wójcik Elbląg. Paweł Adamczak wyłączony z gry

Maciej Wojs
Maciej Wojs
Nasilają się problemy kadrowe beniaminka PGNiG Superligi Mężczyzn, Mebli Wójcik Elbląg. Ze względu na uraz mięśni brzucha około dwa tygodnie będzie musiał pauzować Paweł Adamczak. Trener Jacek Będzikowski ma do dyspozycji czterech rozgrywających.

Adamczak jest trzecim rozgrywającym "Meblarzy", który trafił na listę kontuzjowanych. Jeszcze przed startem sezonu z gry wypadł Kamil Netz, który zerwał więzadła w kolanie i do gry powróci najwcześniej pod koniec rozgrywek. Od pierwszego meczu ligi pauzuje natomiast drugi z braci Adamczaków, Piotr.

- Piotrek kontuzji doznał już w 8. minucie meczu z Wisłą w Elblągu, w sytuacji bez kontaktu. Liczymy, że będzie mógł zagrać pod koniec miesiąca z Wybrzeżem - mówi dyrektor klubu, Łukasz Kuliński.

Również na ten mecz powinien powrócić jego brat Paweł. 30-latek z urazem mięśni brzucha walczył już w poprzednich kolejkach. Teraz przegrał z bólem i musi pauzować przez kilkanaście dni.

Obecnie w składzie elbląskiego zespołu jest tylko czterech rozgrywających - Mikołaj Kupiec, Jakub Moryń, Jakub Olszewski i Michał Tórz. W takim składzie "Meblarze" zagrają w sobotę w Legionowie z KPR-em RC. Początek meczu o 18:00.

ZOBACZ WIDEO: Legia chciała zatrudnić Piotra Nowaka. "Nie da się go podkupić"

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL