Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Wzmocnienie Metraco Zagłębia przed meczem z mistrzem Polski

Małgorzata Boluk
Małgorzata Boluk
Powiększa się kadra Metraco Zagłębia Lubin. Do gry gotowa jest już doświadczona kapitan drużyny, Kaja Załęczna. To dla Miedziowych dobra wiadomość, ponieważ w najbliższą sobotę szczypiornistki zmierzą się z MKS Selgrosem Lublin.

Kaja Załęczna podczas letniego okresu przygotowawczego doznała kontuzji kolana, która wykluczyła ją z gry na około trzy miesiące. Skrzydłowa pomyślnie przeszła rehabilitację i wybiegła w niedzielę na parkiet w meczu z Olimpią-Beskid Nowy Sącz. Dla szczypiornistki miedziowej drużyny był to pierwszy występ w sezonie 2016/2017.

- Kaja Załęczna tydzień temu wróciła do treningów i ćwiczy już na sto procent. Cieszymy się, że jest już w pełni sił. Teraz potrzeba jej tylko trochę więcej minut meczowych, bo to całkiem inny wysiłek - powiedziała trener Bożena Karkut.

To dla Metraco Zagłębia Lubin bardzo dobre wieści, ponieważ wychowanka klubu wnosi dużą jakość do gry w defensywie oraz ataku. A już w tę sobotę zespół z Dolnego Śląska stoczy niezwykle ważny bój w Globusie z aktualnym mistrzem Polski, MKS Selgrosem Lublin.

ZOBACZ WIDEO Jędrzejczyk ostro o Kowalkiewicz. Jest odpowiedź

Czy Metraco Zagłębie Lubin pokona MKS Selgros Lublin?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL