WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Joanna Dobranowska

LKPR Moto-Jelcz Oława wraca do gry

 Redakcja
Redakcja
Moto-Jelcz Oława wznawia rozgrywki pierwszej ligi. W środę o 19:00 piłkarze ręczni Krzysztofa Mistaka zmierzą się z liderem tabeli Olimpią Piekary Śląskie.

Pierwotnie spotkanie miało odbyć się kilka dni wcześniej (sobota, 4 lutego), jednak termin ten zbiegł się z turniejem 1/16 finału mistrzostw Polski juniorów. W barwach Śląska Wrocław wystąpiło tam czterech zawodników Moto-Jelcza: Paweł Dudkowski, Adrian Werner, Michał Wiewiórski i Damian Bałdys. W związku z tym zdecydowano o przełożeniu spotkania ligowego na środę.

Zimą kadra zespołu pozostała bez zmian. Kilku zawodników narzeka na problemy zdrowotne, ale nie są to poważne dolegliwości. - Dokuczają nam grypa i związane z nią przeziębienia  - mówi prezes klubu Robert Padula. - Jedni się wyleczą, drudzy się zarażą i tak to się kręci, ale o tej porze roku to nieuniknione. Najważniejsze, że uniknęliśmy poważnych kontuzji.

Wzmocnień nie ma. - Niestety finanse nie pozwalają nam na żadne ruchy transferowe - mówi prezes. - Walczymy o czołowe miejsce w I lidze, ale o awansie nie myślimy. Nie ma się z czym rozpędzać. Jeśli chodzi o pomoc od miasta, to niewiele się zmieniło i pozostaje ona na niskim poziomie. Teraz czekamy na odpowiedź od sponsorów, ale na razie niewiele mogę  na ten temat powiedzieć.

Arkadiusz Okoń

ZOBACZ WIDEO Ewa Brodnicka wspomina, jak poskromiła pijanego adoratora

Czy Moto-Jelcz wygra z Olimpią?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

    PRZEJDŹ NA WP.PL