Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Real Astromal - Polski Cukier Pomezania. Świetny mecz gospodarzy w II połowie

Michał Gałęzewski
Michał Gałęzewski
Polski Cukier Pomezania Malbork prowadził z Realem Astromal Leszno już różnicą pięciu bramek. W końcówce lepiej spisali się jednak gospodarze, którzy wygrali w meczu grupy A I ligi mężczyzn 24:20.

Drużyny z Malborka i z Leszna plasują się w górnej części tabeli. Sobotnie spotkanie miało więc wpływ na to, która z drużyn będzie mogła realnie walczyć o najwyższe cele w rozgrywkach. Od początku spotkanie było niezwykle wyrównane. Na minimalne prowadzenie wyszli goście, jednak przez długi czas Real Astromal nie pozwalał gościom na wyjście na prowadzenie.

Do przerwy to ekipa Polskiego Cukru Pomezanii potrafiła wyjść na trzybramkową przewagę i ostatecznie pierwsza część spotkania zakończyła się wynikiem 11:14. Na początku drugiej części spotkania, goście wyszli nawet na pięciobramkowe prowadzenie. Wydawało się, że sytuacja ekipy z Leszna jest już beznadziejna.

W meczu nikt nie odpuszczał. Podczas trwania spotkania, kontuzji doznali Piotr Łuczak i Łukasz Cielątkowski. Czerwone kartki zobaczyli Szymon Nowaliński i Hubert Szkudelski, a niebieską kartkę ujrzał Krzysztof Misiaczyk.

W tych okolicznościach kluczową rolę miał Fryderyk Musiał, który wprost zamurował leszczyńską bramkę. W ciągu ostatnich 20 minut, Polski Cukier Pomezania rzuciła już zaledwie dwie bramki. Real Astromal konsekwentnie najpierw zmniejszał stratę, a następnie budował przewagę. Ostatecznie spotkanie zakończyło się rezultatem 24:20 i dwa punkty zostały w Wielkopolsce.

Real Astromal Leszno - Polski Cukier Pomezania Malbork 24:20 (11:14)

Real Astromal: Musiał, Kruk - Giernas 7, Przekwas 5, M.Wierucki 4, J.Wierucki 3, Krystkowiak 2, Pochopień 1, Leder 1, Nowak 1 oraz Szkudelski, Łuczak, Meissner, Misiaczyk.
Kary: 18 min. (Misiaczyk 4 min. - n.k., Szkudelski 6 min. - cz.k., Przekwas 4 min., Giernas, Wierucki - po 2 min.).

Polski Cukier Pomezania: Kochański, Kądziela - Cieślak 7, Michałów 5, Bruy 3, Cielątkowski 2, Gryz 1, Spychalski 1, Boneczko 1 oraz Maluchnik, Nowaliński, Dawidowski, Dukszto, Baraniak.
Kary: 8 min. (Nowaliński 2 min. - cz.k., Michałów 4 min., Maluchnik 2 min.).

Sędziowie: Stężowski, Ziablicki.
Widzów: 400.

Doskonały występ Kevina Gameiro! Zobacz skrót meczu Sporting - Atletico [ZDJĘCIA ELEVEN]

Czy wygrana Realu Astromal to zaskoczenie?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

 • pocotokomu Zgłoś
  To już zakrawa na skandal. Nie wynik meczu, nie to, że w Lesznie posypały się kartki i kontuzje ale to, że odpowiedzialni za "fotoobsadę" artykułów i relacji OLEWAJĄ SOBIE ten temat.
  Czytaj całość
  Wspominałem już o tym nie raz. Tym razem kolejny KNOT. Jak można artykuł traktujący o meczu REALU ASTROMAL z POLSKIM CUKREM ilustrować zdjęciem sprzed kilku lat z meczu Realu z Meblami Wójcik !!!!! Na dodatek na zdjęciu z Lewej strony obok P. ł Kulińskiego stoi zawodnik, który od dwóch lat (od wiosennej rundy sezonu 2014/2015) jest zawodnikiem Polskiego Cukru a nie "meblarzy". Panowie OPAMIETAJCIE SIĘ WRESZCIE i ZACZNIJCIE WSTAWIAĆ AKTUAŁNE FOTKI DO RELACJI. Idziecie w dół po stromiźnie. Niebawem wpadniecie w przepaść, z której nie ma wyjścia.

  Komentarze (1)

  ×
  PRZEJDŹ NA WP.PL