Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / Tomasz Fąfara

Koniec przygody Noddesbo z Barceloną? Duńczyk ma ofertę z ojczyzny

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Jesper Noddesbo po dziesięciu latach najprawdopodobniej opuści Barcelonę. Obrotowy od przyszłego sezonu ma reprezentować Bjerringbro-Silkeborg. Tak twierdzi jeden z duńskich portali.

Niemal co sezon mówi się, że duński weteran może opuścić Katalonię. Tym razem wszystkie znaki na niebie wskazują, że po zakończeniu rozgrywek Noddesbo wróci do ojczyzny. O obrotowego stara się uczestnik Ligi Mistrzów, Bjerringbro-Silkeborg.

Wprawdzie 36-latek związał się umową do 2019 roku, ale duński zespół czyni starania, by Noddesbo dołączył do drużyny już latem 2017 roku. Na panewce spaliły z kolei plany KIF Kolding. Klub także wyrażał zainteresowanie zawodnikiem, jednak ze względu na problemy finansowe temat upadł. 

Koło to jedna z najlepiej obsadzonych pozycji w Bjerringbro. Kluczową rolę w drużynie odgrywa kolejny z weteranów Michael Knudsen, w odwodzie pozostaje Rasmus Jensen. Obaj mają ważne umowy na kolejny rok.

Noddesbo występuje w Barcelonie od 10 lat. W ostatnich dwóch sezonach Duńczyk spędza na parkiecie nieco mniej czasu, bowiem trener Xavier Pascual w ataku stawia głównie na Cedrica Sorhaindo i Kamila Syprzaka. W 2018 roku Dumę Katalonii wzmocni Ludovic Fabregas i bardzo wątpliwe, by Noddesbo wypełnił swój kontrakt.

Zobacz wideo: Włodzimierz Szaranowicz dla WP SportoweFakty: Skoki Polaków były jak z matrycyRozgrywki La Ligi możesz oglądać w WP Pilot

Czy Jesper Noddesbo powinien odejść z Barcelony?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

Komentarze (1)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL