Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images

Kolejne uderzenie Barcelony. Kevin Moeller zastąpi Borko Ristovskiego?

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Ależ ruch na rynku transferowym. Najpierw Barcelona pozyskała Ludovica Fabregasa, a raptem kilkanaście godzin później pojawiła się wiadomość, że mistrzowie Hiszpanii znaleźli nowego bramkarza, którym ma być Kevin Moeller.

Duma Katalonii zakontraktowała już nowego prawego rozgrywającego (Jure Dolenec) oraz obrotowego (Ludovic Fabregas od 2018 roku). Po sezonie 2017/2018 kończy się umowa Borko Ristowskiego i Macedończyk opuści Barcelonę. Klub dość szybko znalazł jego następcę.

Wybór padł na Kevina Moellera. Duńczyk, dotychczas zazwyczaj zmiennik Mattiasa Anderssona, jest w tym sezonie jednym z najlepszych bramkarzy Ligi Mistrzów. Po wygaśnięciu umowy z SG Flensburg-Handewitt (w 2018 roku) golkiper ma przenieść się do stolicy Katalonii. Dierk Schmaeschke, dyrektor niemieckiego klubu, potwierdził, że Moeller wkrótce zmieni otoczenie. 

Duńczyk od trzech lat występuje we Flensburgu, wcześniej reprezentował m.in. GOG Svendborg i Viking Stavanger. 

Najprawdopodobniej po sezonie 2017/2018 dojdzie do rewolucji w bramce Flensburga. Oprócz Moellera, z zespołem może pożegnać się Mattias Andersson. W marcu 2018 roku Szwed skończy 40 lat i wątpliwe, by zdecydował się kontynuować karierę.

ZOBACZ WIDEO Tego nie uczą na kursach prawa jazdy. Zobacz, jak sobie radzić w kryzysowych sytuacjach na drodze

Czy Kevin Moeller powinien trafić do Barcelony?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

 • Tomasz Janowski Zgłoś
  juz lepiej mogli wziąć Ilicia albo Daamgarda
  • Grzymisław Zgłoś
   Moeller w tym sezonie dopiero stał się ważną postacią Flensburga. Pierwsze 2 sezony przesiedział w dużym stopniu na ławce.Barcelona zastępuje przede wszystkim starszych graczy
   Czytaj całość
   młodszymi. Chyba maja dość starszych po klapie transferowej wszechczasów, jaką było przyjście Filipa Jichy.Będzie Dolenec za Lazarowa(ciężko uznać to za równorzędne zastępstwo), Fabregas za Noeddesbo(oczywiście na plus, ale też nie takie wielkie wzmocnienie, bo koło Barcelona ma chyba najlepiej obsadzone na świecie, więc tylko zwiększają przewagę). Jeśli dołożyć do tego Palmarssona, to prawie cały skład będzie młody. Czy to dobrze? Można uwierzyć, że tak. W trwającym sezonie idzie im świetnie, jednak play-offy będą chwilą prawdy. Jeśli Barcelona wejdzie do Final4 teraz, lub za rok, to gruntowne odmładzanie składu się obroni. Inaczej nie.Szkoda, że Flensburg się tak sypie. Tak wielu ważnych graczy odchodzi teraz, lub za rok. Musiałoby się udać ze wszystkimi następcami, którzy są znacznie młodsi, mało doświadczeni, aby utrzymać obecny status.
   • Eder Zgłoś
    lol przeciez Ristovski jest lepszy

    Komentarze (3)

    PRZEJDŹ NA WP.PL