WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Getty Images

Kolejne uderzenie Barcelony. Kevin Moeller zastąpi Borko Ristovskiego?

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Ależ ruch na rynku transferowym. Najpierw Barcelona pozyskała Ludovica Fabregasa, a raptem kilkanaście godzin później pojawiła się wiadomość, że mistrzowie Hiszpanii znaleźli nowego bramkarza, którym ma być Kevin Moeller.

Duma Katalonii zakontraktowała już nowego prawego rozgrywającego (Jure Dolenec) oraz obrotowego (Ludovic Fabregas od 2018 roku). Po sezonie 2017/2018 kończy się umowa Borko Ristowskiego i Macedończyk opuści Barcelonę. Klub dość szybko znalazł jego następcę.

Wybór padł na Kevina Moellera. Duńczyk, dotychczas zazwyczaj zmiennik Mattiasa Anderssona, jest w tym sezonie jednym z najlepszych bramkarzy Ligi Mistrzów. Po wygaśnięciu umowy z SG Flensburg-Handewitt (w 2018 roku) golkiper ma przenieść się do stolicy Katalonii. Dierk Schmaeschke, dyrektor niemieckiego klubu, potwierdził, że Moeller wkrótce zmieni otoczenie. 

Duńczyk od trzech lat występuje we Flensburgu, wcześniej reprezentował m.in. GOG Svendborg i Viking Stavanger. 

Najprawdopodobniej po sezonie 2017/2018 dojdzie do rewolucji w bramce Flensburga. Oprócz Moellera, z zespołem może pożegnać się Mattias Andersson. W marcu 2018 roku Szwed skończy 40 lat i wątpliwe, by zdecydował się kontynuować karierę.

ZOBACZ WIDEO Tego nie uczą na kursach prawa jazdy. Zobacz, jak sobie radzić w kryzysowych sytuacjach na drodze

Czy Kevin Moeller powinien trafić do Barcelony?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

    PRZEJDŹ NA WP.PL