Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Thierry Omeyer w brawach Paris-Saint Germain HBMateriały prasowe / Stéphane Pillaud / Sportissimo / LNH / Na zdjęciu: Thierry Omeyer w brawach Paris-Saint Germain HB

Thierry Omeyer i Daniel Narcisse mówią "pas"! Francuskie gwiazdy kończą reprezentacyjną karierę

Małgorzata Boluk
Małgorzata Boluk
Kadra Francji będzie musiała sobie już radzić bez Thierry'ego Omeyera i Daniela Narcisse! Gwiazdy piłki ręcznej podjęły w niedzielę decyzję o zakończeniu reprezentacyjnej kariery.

Grający na bramce Thierry Omeyer i występujący na rozegraniu Daniel Narcisse to legendy wielkiego formatu, które na zawsze wpisały się w historię francuskiej piłki ręcznej. Pierwszy z nich reprezentacyjną przygodę rozpoczął w 1999, a drugi dołączył do kadry w 2000 roku.

Znakomity duet po kilkunastu latach sukcesów uznał, że nadeszła już pora zrobić w kadrze miejsce młodszym zawodnikom. Narcisse skończył trzydzieści siedem lat, a Omeyer w listopadzie dobił czterdziestki.

Obaj zawodnicy kończą z reprezentacją, ale podejmują takich kroków jeśli chodzi o karierę klubową. Doświadczony golkiper i rozgrywający wciąż związani są umową z Paris Saint-Germain HB, która obowiązuje do 30 czerwca 2018 roku.

ZOBACZ WIDEO Himalaista Adam Bielecki: nawet jeśli urwie mi nogę, do końca będę walczył o życie

Czy Thierry Omeyer i Daniel Narcisse podjęli dobrą decyzję?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL