Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Materiały prasowe / Oskar Błaszkowski

Brazylijska strzelba przedłużyła umowę z Pogonią Baltica Szczecin

Krzysztof Kempski
Krzysztof Kempski
Moniky Bancilon przystała na propozycję przedłużenia kontraktu z Pogonią Baltica Szczecin. Brazylijka to bardzo ważne ogniwo w drużynie aktualnych wicemistrzyń Polski.

Bancilon pojawiła się w Szczecinie w styczniu 2016 roku. W sezonie 2016/2017 nie wystąpiła w zaledwie dwóch meczach Pogoni Baltica. W swoim dorobku ma jednak już 89 bramek i jest drugą, po Darii Zawistowskiej, najskuteczniejszą zawodniczką wicemistrzyń Polski.

Jeśli jednak spojrzeć na jej statystyki przez pryzmat wszystkich gier w siódemce Adriana Struzika, wyglądają one jeszcze bardziej imponująco: łącznie 53 spotkania i 198 celnych rzutów.

Tak dobre występy zaowocowały propozycją dalszej współpracy ze strony działaczy, na którą Brazylijka przystała. Dysponująca dobrymi warunkami fizycznymi lewa rozgrywająca podpisała nową umowę na kolejne dwa lata.

Umowę z klubem przedłużyła już wcześniej środkowa rozgrywająca Karolina Kochaniak. Od nowego sezonu do zespołu dołączy Natalia Nosek. Na debiut czeka niedawno pozyskana bramkarka Marta Wawrzynkowska, która wraz z Natalią Krupą będą stanowić duet na tej pozycji.

ZOBACZ WIDEO FC Barcelona Lassa z 24. tytułem mistrza ligi ASOBAL

Czy Moniky Bancilon może liczyć na powołanie do kadry Brazylii?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL