WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Oficjalnie: talent mistrzów Polski trafi do Celje

Aneta Szypnicka
Aneta Szypnicka
To już pewne - Czarnogórzec Branko Vujović zostanie wypożyczony z drużyny mistrza Polski Vive Tauron Kielce - do najlepszej słoweńskiej ekipy - Celje Pivovarna Lasko.

O tym, że 19-latek zasili szeregi Celje Pivovarna Lasko mówiło się już od pewnego czasu, tym bardziej, że po podpisaniu kontraktu z Vive Tauronem Kielce dokładnie taką samą drogę obrał Daniel Dujszebajew. Dotychczas potwierdzone było jednak tylko wypożyczenie Hiszpana. 

Informację tę podał na Instagramie sam zawodnik, cytując swojego agenta Milosa Pavicevicia. Ten napisał: - Jeden z najbardziej utalentowanych młodych zawodników na świecie, prawy rozgrywający z Kielc, Branko Vujović, podpisał dwuletni kontrakt z najlepszym słoweńskim klubem - Celje Pivovarna Lasko. 

Branko Vujović trafił do stolicy województwa świętokrzyskiego w sezonie 2015/2016. Zadebiutował w PGNiG Superlidze oraz Lidze Mistrzów, ale doświadczenie zbierał głównie w zespole rezerw pod okiem Rafała Bernackiego. W Vive Tauronie II Kielce jest najskuteczniejszym zawodnikiem - do tej pory zdobył 142 bramki.

 ZOBACZ WIDEO Primera Division: Atletico postraszyło Real. Nokaut przed Ligą Mistrzów [ZDJĘCIA ELEVEN SPORTS]

Czy przejście do Celje to dobry krok Vujovicia?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (1):

    PRZEJDŹ NA WP.PL