Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / GRZEGORZ JĘDRZEJEWSKI

Antoni Łangowski nadal zawodnikiem KPR Gwardii Opole

Wiktor Gumiński
Wiktor Gumiński
Najlepszy strzelec KPR Gwardii Opole w sezonie 2016/2017 pozostaje w klubie. Antoni Łangowski związał się z nim umową na kolejne dwa lata.

Obecnie 27-letni rozgrywający trafił na Opolszczyznę po zakończeniu sezonu 2014/2015, w którym Gwardia, po roku przerwy, powróciła w szeregi PGNiG Superligi. Przyszedł do niej z MMTS-u Kwidzyn.

W pierwszym sezonie spędzonym w Opolu, wywalczył z drużyną 9. miejsce. Pomimo jej niepewnej przyszłości, zdecydował się na pozostanie i w obecnych rozgrywkach jest jednym z wyróżniających się zawodników. Nie tylko w Gwardii, ale i w całej lidze.

Zdobył w niej dotychczas 116 bramek, co pozwala mu zajmować 9. miejsce w klasyfikacji strzelców. Pod względem zdobytych goli, może się z nim w opolskim zespole równać jedynie prawoskrzydłowy Michał Lemaniak (113 trafień).

Łangowski jest trzecim szczypiornistą, który zdecydował się pozostać w Gwardii na kolejne dwa lata. Wcześniej uczynili to również wspomniany Lemaniak oraz Adam Malcher.

O trzy sezony umowę z opolanami przedłużyli natomiast Mateusz Jankowski, Karol Siwak oraz trenerzy: Rafał Kuptel i Michał Skórski.

ZOBACZ WIDEO: Szczere słowa Michała Kwiatkowskiego o wypadkach i wielkim ryzyku w kolarstwie

Czy Antoni Łangowski to najlepszy gracz KPR Gwardii w sezonie 2016/2017?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (3):

 • Cbc Zgłoś
  Oby tylko nie przedluzono kontraktu z Adamskim - gracz niskich rejonów I ligi albo i gorzej. Tolek potrzebuje rownorzednego zmiennika.
  • 0101010 Zgłoś
   „Tolek” jest kolejnym ważnym graczem zespołu Rafała Kuptela, który związał się z nim na co najmniej dwa lata. Wcześniej umowy podpisali Adam Malcher, Przemysław Zadura, Mateusz
   Czytaj całość
   Jankowski, Michał Lemaniak i Karol Siwak. Rozmowy z pozostałymi graczami trwają, a zdecydowana większość ma zostać w Gwardii. Największy znak zapytania – jak się nieoficjalnie dowiadujemy - należy postawić przy Ignacym Bąku. Trwają też rozmowy z zawodnikami, którzy mają dołączyć do Gwardii.http://www.nto.pl/sport
   • Sellex Zgłoś
    Zostali ,ponieważ..."Opolskie kwitnące".

    Komentarze (3)

    PRZEJDŹ NA WP.PL