Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Górnik Zabrze rozpoczął przygotowania do sezonu. Rastislav Trtik testuje

Maciej Wojs
Maciej Wojs
W poniedziałek 3 lipca NMC Górnik Zabrze rozpoczął przygotowania do sezonu 2017/18. Pod okiem nowego szkoleniowca, Rastislava Trtika, trenuje czterech graczy pierwszej drużyny oraz juniorzy. Czech testuje też nowych zawodników.

Trtik przejął zabrzański zespół ledwie kilka dni temu i od razu mocno wziął się do pracy. Nowym podopiecznym zarządził na początek testy sprawnościowe.

W zajęciach udział wzięła czwórka graczy pierwszej drużyny - to wracający do zespołu z wypożyczenia do HC Banika Karwina Przemysław Witkowski, nowy nabytek Łukasz Gogola oraz Filip Fąfara i Tymoteusz Piątek, którzy w poprzednim sezonie grali sporadycznie.

Oprócz nich Trtik miał do dyspozycji kilkunastu juniorów. Na treningu stawił się m.in. bramkarz Filip Domagała. Testowany był natomiast absolwent SMS ZPRP Gdańsk Wojciech Matuszak.

Górnik w okresie przygotowawczym rozegra co najmniej dziewięć meczów sparingowych, głównie z zagranicznymi ekipami, m.in. Tatranem Preszów i SKP Frydek-Mistek. W planach ma też udział w dwóch turniejach - w Kaliszu oraz w Zabrzu. Na ten ostatni przyjadą ZTR Zaporoże i HC Banik Karwina.

ZOBACZ WIDEO Piękne gole w brazylijskiej Serie A. Zobacz skrót meczu Flamengo - Sao Paulo [ZDJĘCIA ELEVEN] (WIDEO)

Czy Górnik w przyszłym sezonie zdoła włączyć się do walki o medale?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL