WP SportoweFakty

Najnowsze Wyniki/Kalendarz
WP SportoweFakty / TOMASZ FĄFARA / Na zdjęciu Paweł Paczkowski

Paweł Paczkowski w Motorze Zaporoże?

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Paweł Paczkowski blisko wypożyczenia do Motoru Zaporoże. Reprezentant Polski miałby przez najbliższe dwa sezony występować w najlepszym ukraińskim klubie. Trenerem zespołu zostanie wkrótce Patryk Rombel.

Od kilku dni mówiło się o tym, że trener MMTS-u Kwidzyn może pociągnąć za sobą polskich graczy. Na Ukrainę najprawdopodobniej trafi Paczkowski. Reprezentant Polski, który niedawno przedłużył o dwa lata umowę z Vive Tauronem Kielce, występowałby z nowym zespołem w Lidze Mistrzów. 

Po transferze Alexa Dujszebajewa na kieleckiej prawej stronie zrobił się tłok. Trener Tałant Dujszebajew będzie miał do dyspozycji także Krzysztofa Lijewskiego oraz Blaza Janca, nominalnego prawoskrzydłowego. Słoweniec jeszcze w barwach Celje potwierdzał, że znakomicie czuje się w drugiej linii. Paczkowski miałby zatem niewielką szansę na grę. 

24-latek w sezonie 2016/2017 grał zdecydowanie więcej niż w poprzednich rozgrywkach i był jednym z najlepszych rozgrywających PGNiG Superligi, ale ponownie na jego drodze stanęły kontuzje. Kilka tygodni pauzował na przełomie roku, z powodu urazu stawu skokowego opuści także spotkania finałowe PGNiG Superligi i Pucharu Polski.

ZOBACZ WIDEO Tak De Giorgi rozpoczął zgrupowanie kadry. Komenda: Bardzo miłe otwarcie

Czy Paweł Paczkowski powinien zostać wypożyczony do Motoru Zaporoże?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (17):

    Pokaż więcej komentarzy (14)
    PRZEJDŹ NA WP.PL