Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Thomas Mogensen to mistrz Europy 2012 / Thomas Mogensen to mistrz Europy 2012

Skjern Handbold rośnie w siłę. Thomas Mogensen na celowniku

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Thomas Mogensen może wkrótce dołączyć do swojego kolegi klubowego z Flensburga, Andersa Eggerta. Duński rozgrywający prawdopodobnie przeniesie się do Skjern Handbold.

Tegoroczni wicemistrzowie Danii będą w przyszłym sezonie zdecydowanie mocniejsi. Wiadomo, że po ośmiu sezonach Anders Eggert - jeden z symboli Flensburga - zmieni otoczenie i zagra w Skjern Handbold. Oprócz niego, klub pozyskał reprezentantów Szwecji, Jespera Konradssona i Jonathana Stenbackena. Wspomniani gracze, razem z doświadczonymi Bjarte Myrholem i Kasperem Sondergaardem, będą stanowić o sile Skjern. A to nie koniec wzmocnień.

Następnym celem transferowym stał się Thomas Mogensen. Zdaniem telewizji TV2, 34-letni rozgrywający Flensburga w 2018 roku przeniesie się do Skjern. Wówczas wygasa umowa Mogensena z Wikingami. Dla 106-krotnego reprezentanta Danii byłby to powrót do kraju po 11 latach spędzonych we Flensburgu. 

Nie próżnuje także rywal Skjern z krajowego podwórka. Bjerringbro-Silkeborg zakontraktował niedawno Jespera Noddesbo. Obrotowy reprezentacji Danii po 10 latach w Barcelonie zdecydował się na powrót do ojczyzny.

ZOBACZ WIDEO Arkadiusz Milik: Nie możemy tego zepsuć

Czy Skjern powinno grać w Lidze Mistrzów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (2):

Komentarze (2)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL