Najnowsze Wyniki/Kalendarz
obrotowy Tomasz GrzegorekWP SportoweFakty / Kuba Hajduk / Na zdjęciu: obrotowy Tomasz Grzegorek

Meble Wójcik Elbląg szukają obrotowego. Tomasz Grzegorek na testach

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Tomasz Grzegorek, dotychczas obrotowy Sandry Spa Pogoni Szczecin, trenuje z Meblami Wójcik Elbląg. Jacek Będzikowski, opiekun zespołu, wkrótce zdecyduje o jego przydatności do drużyny.

Meblarze od kilku tygodni rozglądają się za nowym kołowym. Jeszcze zanim Daniel Żółtak odszedł z klubu, mówiło się, że elblążanie szukają obrotowego. Po nieudanych negocjacjach kontraktowych z liderem obrony stało się jasne, że Meble Wójcik potrzebują gracza na tę pozycję. W zespole pozostał bowiem tylko Bartosz Janiszewski (karierę zakończył Damian Malandy).

Do Elbląga może trafić Tomasz Grzegorek. Obrotowy do tej pory występował w szczecińskiej Pogoni. W 25 spotkaniach poprzedniego sezonu rzucił 31 bramek. 22-latek błysnął w 5. kolejce, kiedy rozegrał znakomite spotkanie przeciwko Vive Tauronowi Kielce. Czytelnicy WP SportoweFakty wybrali go nawet najlepszym zawodnikiem tej serii gier. Po sezonie rozstał się z Sandra Spa Pogonią. 

Grzegorek na razie przejdzie testy w zespole Meblarzy. Po kilku dniach treningów trener Jacek Będzikowski podejmie decyzję, czy 22-latek zagra w Elblągu. Nowym zawodnikiem może zostać także wychowanek klubu, Damian Spychalski. W sprawie transferu rozgrywającego elblążanie prowadzą negocjacje z jego aktualnym pracodawcą, Polskim Cukrem Pomezanią Malbork.

ZOBACZ WIDEO: Justyna Żełobowska: Ludzie dziwili się, że "to dziecko" jest trenerem boksu

Czy Tomasz Grzegorek powinien trafić do Elbląga?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL