Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Kibice GKS-u Katowice / Kibice GKS-u Katowice

Klaudiusz Sevković pobity przez kibica GKS-u Katowice

Łukasz Witczyk
Łukasz Witczyk
Gwiazda pierwszej edycji "Big Brothera" i prezes KPR Ruch Chorzów, Klaudiusz Sevković, został pobity w centrum Katowic. Policja złapała podejrzanego o ten czyn kibica GKS-u.

Klaudiusz Sevković Polakom znany jest przede wszystkim z udziału w pierwszej edycji "Big Brothera", popularnego reality show. Wykorzystał on swoją popularność i od lat wspiera KPR Ruch Chorzów, a także jest miejskim radnym z ramienia Platformy Obywatelskiej. 13 sierpnia został pobity w centrum Katowic i po ponad dwóch tygodniach policja zatrzymała domniemanego sprawcę.

Jest nim 30-letni mężczyzna, kibol GKS-u Katowice. Został zatrzymany na osiedlu Witosa. Według policji to ważna postać w środowisku kibicowskim katowickiego klubu.

Według informacji "Gazety Wyborczej", Sevković 13 sierpnia został pobity w jednym z klubów w centrum Katowic. Tam został rozpoznany jako działacz Ruchu, a kibice GKS-u z fanami z Chorzowa żyją we wrogich stosunkach.

Mężczyźnie przedstawiono zarzut pobicia. 30-latek został przesłuchany i zwolniony do domu. Wobec niego zastosowano dozór policyjny, a także zakaz zbliżania się do pokrzywdzonego.

ZOBACZ WIDEO Messi poprowadził Barcelonę do wygranej. Zobacz skrót meczu z Deportivo Alaves [ZDJĘCIA ELEVEN]

Komentarze (7):

Wszystkie komentarze (7)

Komentarze (7)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL