Najnowsze Wyniki/Kalendarz

Niedzielne mecze piłki ręcznej na żywo!

Relację prowadzi :autor:
Małgorzata Boluk

 PGNiG SUPERLIGA

 Chrobry Głogów - Orlen Wisła Płock 

10 września, godz. 13:00

2. kolejka

 

20:29 (11:13)

 

60 min. 20:29

57 min. 18:28

54 min. 16:26

51 min. 16:26

48 min. 16:26

45 min. 16:23

42 min. 15:21

39 min. 15:20

36 min. 13:17

33 min. 13:15

30 min. 11:13

27 min. 10:11

24 min. 8:10

21 min. 7:8

18 min. 6:7

15 min. 5:5

12 min. 5:5

9 min. 3:4

6 min. 2:3

3 min. 0:1

Komentarze (0)

 

 PGNiG SUPERLIGA

 Zagłębie Lubin - MKS Kalisz 

10 września, godz. 16:30

2. kolejka

 

32:28 (17:14)

 

60 min. 32:28

57 min. 29:24

54 min. 28:22

51 min. 26:22

48 min. 24:22

45 min. 23:21

42 min. 21:21

39 min. 21:19

36 min. 19:18

33 min. 17:16

30 min. 17:14

27 min. 14:12

24 min. 14:10

21 min. 13:8

18 min. 13:7

15 min. 11:5

12 min. 7:4

9 min. 5:2

6 min. 5:1

3 min. 2:1

Komentarze (0)

 PUCHAR EHF KOBIET

  LK Zug Handball - Metraco Zagłębie Lubin

10 września, godz. 12:00

2. mecz (w Lubinie)

 

23:43 (10:21)

 

60 min. 23:43

57 min. 20:42

54 min. 18:40

51 min. 17:38

48 min. 16:36

45 min. 14:34

42 min. 13:32

39 min. 11:29

36 min. 11:28

33 min. 11:24

30 min. 10:21

27 min. 9:19

24 min. 9:16

21 min. 7:14

18 min. 6:12

15 min. 5:9

12 min. 4:7

9 min. 3:5

6 min. 1:3

3 min. 0:1

Komentarze (0)

 

 PUCHAR EHF KOBIET

 Byasen Trondheim - Kram Start Elbląg

10 września, godz. 18:00

2. mecz (w Norwegii)

 

28:18 (14:12)

 

60 min. 28:18

57 min. 26:18

54 min. 25:18

51 min. 23:18

48 min. 23:17

45 min. 22:16

42 min. 20:15

39 min. 18:15

36 min. 18:13

33 min. 15:13

30 min. 14:12

27 min. 12:10

24 min. 11:9

21 min. 10:7

18 min. 9:7

15 min. 7:7

12 min. 6:5

9 min. 5:5

6 min. 3:4

3 min. 2:2

Komentarze (0)

 

 PGNiG SUPERLIGA KOBIET

 MKS Piotrcovia Piotrków Trybunalski - KPR Ruch Chorzów 

10 września, godz. 18:00

1. kolejka

 

32:22 (14:14)

 

60 min. 32:22

57 min. 30:21

54 min. 27:20

51 min. 26:20

48 min. 25:19

45 min. 24:18

42 min. 22:17

39 min. 20:15

36 min. 18:15

33 min. 17:15

30 min. 14:14

27 min. 13:12

24 min. 11:10

21 min. 9:8

18 min. 7:7

15 min. 7:6

12 min. 7:5

9 min. 5:4

6 min. 3:3

3 min. 1:0

Komentarze (0)

 

 I LIGA MĘŻCZYZN GR. A

 MKS Grudziądz - AZS UW Warszawa 

10 września, godz. 15:00

1. kolejka

 

32:33 (17:19)

 

60 min. 32:33

56 min. 28:33

53 min. 27:31

48 min. 25:29

45 min. 24:28

40 min. 22:25

35 min. 19:19

30 min. 17:19

25 min. 13:16

20 min. 10:12

15 min. 8:10

10 min. 4:6

5 min. 2:3

Komentarze (0)

 I LIGA MĘŻCZYZN GR. B

 MSPR Siódemka Miedź Legnica - LKPR Moto-Jelcz Oława 

10 września, godz. 15:00

1. kolejka

 

23:24 (10:11)

 

60 min. 23:24

55 min. 20:20

50 min. 19:19

45 min. 17:16

40 min. 16:14

35 min. 11:12

30 min. 10:11

25 min. 6:9

20 min. 6:6

15 min. 4:5

10 min. 1:5

5 min. 0:2

Komentarze (0)