Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Adam Morawski, bramkarz Orlenu Wisły Płock WP SportoweFakty / Szymon Łabiński / Adam Morawski, bramkarz Orlenu Wisły Płock

Liga Mistrzów: Adam Morawski znów błysnął. Interwencja Polaka wśród wyróżnionych

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
To już powoli staje się normą. Po raz trzeci z rzędu Adam Morawski z Orlen Wisły Płock znalazł się wśród pięciu bramkarzy, wyróżnionych za najlepszą interwencję w trakcie kolejki Ligi Mistrzów.

Reprezentant Polski niemrawo zaczął spotkanie z Nantes, ale kilka interwencji, w tym wygrane pojedynki z Dominikiem Kleinem, dodały mu pewności. Do końca spotkania bronił z wysoką skutecznością, często w nieprawdopodobny sposób. Tak jak w sytuacji z Eduardo Gurbindo, gdy zatrzymał samotny rajd Hiszpana.

Ta interwencja znalazła się na piątym miejscu wśród najlepszych parad 6. kolejki Ligi Mistrzów. Pierwsza lokata przypadła Emilowi Nielsenowi z duńskiego Skjern, który zdołał odbić piłkę, wracając na plac z ławki rezerwowych. Pozostałe miejsca dla Richarda Kappelina z IFK Kristiansrad i Sorena Pedersena z Aalborga. Stawkę uzupełnił bramkarz Celje Urban Lesjak.

Dla Morawskiego to trzecie wyróżnienie z rzędu. Trzy tygodnie temu zajął nawet pierwsze miejsce w rankingu za interwencję w meczu z RK PPD Zagrzeb.

Wszystkie parady można obejrzeć TUTAJ.


ZOBACZ WIDEO: Zawodniczki pole dance odcinają się od klubów go-go. Duże perspektywy przed nowym sportem

Czy Adam Morawski powinien być pierwszym bramkarzem Orlen Wisły?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

×
PRZEJDŹ NA WP.PL