Najnowsze Wyniki/Kalendarz
Piotr KrępaWP SportoweFakty / ANNA DEMBIŃSKA / Na zdjęciu: Piotr Krępa

SPR Stal Mielec do końca roku z jednym obrotowym. Dłuższa przerwa Adriana Wojkowskiego

Marcin Górczyński
Marcin Górczyński
Piotr Krępa będzie jedynym obrotowym Stali Mielec w trzech ostatnich spotkaniach Superligi w 2017 roku. Na co najmniej miesiąc z gry wypadł Adrian Wojkowski.

Drugi z kołowych Stali doznał urazu kolana w meczu z NMC Górnikiem Zabrze. Po przejściu dodatkowych badań okazało się, że kontuzja Adriana Wojkowskiego jest na tyle poważna, że nie będzie zdolny do wyjścia na parkiet przez co najmniej cztery tygodnie, choć przerwa może się przedłużyć jeszcze o kilkanaście dni. 

Absencja Wojkowskiego oznacza, że jeszcze bardziej niż zazwyczaj będzie obciążony Piotr Krępa. SPR Stal Mielec zagra trzy mecze z jednym obrotowym - z Chrobrym Głogów, Sandra Spa Pogonią Szczecin i Gwardią Opole. 

24-letni zawodnik został potwierdzony do gry tuż przed inauguracją sezonu. Wcześniej występował w I-ligowej Ostrovii Ostrów Wlkp. W Superlidze rozegrał 11 meczów, rzucił dziewięć bramek. W Mielcu odpowiada głównie za destrukcję.

O Wojkowskim zrobiło się ostatnio głośnio. W listopadzie był jednym z ambasadorów akcji Movember, a kilka tygodni wcześniej jego nazwisko przewijało się w wielu serwisach internetowych, nie tylko sportowych. Razem z kolegami ze Stali wystąpił w zainscenizowanych scenach z filmu "Kiler". Obrotowy brawurowo odegrał tam rolę gangstera "Siary".

ZOBACZ WIDEO: Polak przez 14 lat brał narkotyki. "Byłem zniewolony. Nie chciałem tak dłużej żyć"

Czy Stal Mielec pokona Chrobrego Głogów?

zagłosuj, jeśli chcesz zobaczyć wyniki

Komentarze (0):

Komentarze (0)

PRZEJDŹ NA WP.PL